Fusion Mesotherapy HA DEEP FILLER Cream Krem głęboko wypełniający i dodający objętości 30ml

Fusion Mesotherapy HA DEEP FILLER Cream 30ml Krem głęboko wypełniający i dodający objętości

189,00 zł
Brutto

 Długotrwale wypełnia niedoskonałości, nadając nowy wymiar twarzy. Remodeluje kontury i redefiniuje rysy napinając owal.

3049

30 ml

Krem głęboko wypełniający i dodający objętości skórom cienkim i wiotkim stworzony z myślą o całodobowym nawilżaniu. Długotrwale wypełnia niedoskonałości, nadając nowy wymiar twarzy. Remodeluje kontury i redefiniuje rysy napinając owal.

Formuła zawiera ten sam usieciowany kwas hialuronowy, co w klasycznych wypełniaczach i wykorzystuje jego niezwykłe właściwości chłonięcia wody i zwiększania objętości głęboko w skórze. Molekuły kwasu są stabilne i posiadają stałą, określoną prężność i czasookres rozpadu, dzięki czemu można wydłużyć efekt wypełnienia i nawilżenia skóry nawet kilkukrotnie.

W krótkim czasie daje bardzo zadowalające efekty przeciwzmarszczkowe, a jego niezwykle przyjemna i komfortowa w aplikacji tekstura daje doskonałe wykończenie po zabiegach estetycznych, a także w codziennej pielęgnacji domowej.

Aktywne składniki:
Usieciowany kwas hialuronowy ten sam, który jest stosowany w wypełniaczach zmarszczek, szybko nadaje objętości i wypełnia linie mimiczne.

Sposób użycia:
Krem aplikować na dzień i na noc po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy i osuszeniu. Nakładać kolistymi ruchami na całą twarz, szyję i dekolt omijając okolicę oczu. Na okolicę oczu zaaplikować Krem pod oczy Eye Sorbet.

3049

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło