Producenci

REGULAMIN

1. SKLEP prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internetowej.

  

Zamówienia mogą Państwo składać:

 

a) bezpośrednio na naszej stronie www.KuracjeAntyAging.pl

 

b) drogą mailową na adresy

kuracjeantyaging@gmail.com

promina1@wp.pl

 

c)telefonicznie 603 656 382


 


2. Zamówienie zaczynamy realizować natychmiast po jego złożeniu. Towar zostanie wysłany do kupującego po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym (w przypadku płatności przelewem) bądź po potwierdzeniu zamówienia.


3. Wpłata za złożone zamówienie - przy wyborze płatności przelewem -  powinna nastąpić nie później niż 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia. Jeśli po tym terminie kupujący nie uiści należności, zamówienie usuwane jest z rejestru.


4. Zamówienia realizujemy od 2 do 4 dni roboczych . Klient zostanie poinformowany drogą mailową, jeżeli zamówienie ze względu na niedostępność towaru będzie wymagało więcej czasu. Klient zostanie poproszony o podjęcie decyzji o dalszym sposobie realizacji zamówienia (klient ma prawo w takiej sytuacji do podjęcia decyzji o częściowej realizacji zamówienia lub do rezygnacji z zamówienia).


5. Anulowanie zamówienia przez Klienta możliwe jest po uprzednim skontaktowaniu się z obsługą SKLEPU oraz pod warunkiem, że towar nie został już wysłany.


6. Płatności realizowane przelewem na konto bankowe. Dane do przelewu:

Anna Piotrowska
ul. Okopowa 3b,
05-800 Pruszków

nr rachunku 14 1020 1055 0000 9202 0266 1296

7. Ceny podane w SKLEPIE są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i obowiązują w dniu złożenia zamówienia.


8. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym SKLEPEM.


9. Odsyłany przez Klienta produkt powinien być zabezpieczony tak, aby nie uległ zniszczeniu.


10. Dane osobowe Klienta będą wykorzystywane wyłącznie dla celów realizacji zamówienia. Dane osobowe nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim niezwiązanym z realizacją zamówienia.


11. Wszystkie znaki towarowe na stronach SKLEPU zostały użyte jedynie w celu identyfikacji opisywanych produktów i podlegają ochronie prawnej.


12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).