Tegoder GF FC REVITALISING CONCENTRATE 30ml Serum rewitalizujące z czynnikami wzrostu komórek

Tegoder GF FC REVITALISING CONCENTRATE 30ml Serum Rewitalizujące z Czynnikami Wzrostu Komórek

146,20 zł
Brutto

Intensywnie rewitalizujące i odbudowujące właściwe struktury skóry serum o działaniu odżywczym, przeciwzmarszczkowym i nawilżającym.  Do skóry suchej, mało napiętej, wymagającej odmłodzenia i rewitalizacji.

Intensywnie rewitalizujące i odbudowujące właściwe struktury skóry serum o działaniu odżywczym, przeciwzmarszczkowym i nawilżającym. Stymuluje właściwe funkcjonowanie komórek, zwiększa syntezę wiązań kolagenu i elastyny w skórze, odmładza i regeneruje.

Skład kosmetyku:
  • Czynniki wzrostu EGF, IGF-I, Acidic FGF, Basic FGF, VFGF (sh-oligopeptide-1, sh-oligopeptide-2, sh-polypeptide-11, sh-polypeptide-1, sh-polypeptide-9) - czynniki wzrostu to peptydy biomimetyczne, czyli syntetyczne związki chemiczne otrzymane w procesie biotechnologicznym działające na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych, obecnych w organizmie substancji sterujących procesami metabolicznymi oddziałującymi bezpośrednio na komórki docelowe. To stymulatory wzrostowe komórek, które z wiekiem tracą swoje regeneracyjne właściwości. Peptydy biomimetyczne stanowią swoisty hamulec starzenia się skóry.
  • Czysty kwas hialuronowy - jest naturalnym składnikiem mukopolisacharydów, wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB np. w przypadku poparzeń, gdzie degradacja hialuronianu w komórkach jest większa niż poziom jego produkcji.
  • Acetyl glutamina - najbardziej efektywny zamiennik kwasu hialuronowego o znaczniej mniejszej niż kwas budowie cząsteczkowej, co przyczynia się do jej większego wchłaniania przez skórę.
  • Kwas foliowy pozyskiwany w procesie fermentacji (witamina B9) - stymuluje komórki skóry do regeneracji.

Rysunek przedstawia obecność zmarszczek przed i po aplikowaniu preparatu przez 4 tygodnie.

alt

 

Sposób użycia: w domu, aplikować na skórę twarzy, szyi i dekoltu aż do całkowitego wchłonięcia, dwa razy dziennie przed użyciem odpowiedniego kremu. W salonach kosmetycznych, w zabiegach mikronakłuwania skóry, nałożyć pod pena lub roller i wykonywać zabieg dokładając preparatu, jeśli istnieje taka potrzeba. Serum polecane jest również jako intensywny preparat w zabiegach przeciwzmarszczkowych, do ultradźwięków lub do infuzji tlenowej. Do infuzji polecamy zmieszać kilka kropli koncentratu biologicznego GF FC z kilkoma kroplami serum B-like z linii Clinik.

 

 

 

Przeznaczenie produktu:do użytku profesjonalnego i domowego

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło