ViViean MAGNETIC EYE CREAM 30ml Wersja profesjonalna. Z efektem soft-focus.

ViViean MAGNETIC EYE CREAM 30ml Odmładzający krem pod oczy Wersja gabinetowa

89,00 zł
Brutto

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z efektem soft-focus. Aktywne składniki zwiększają produkcję kolagenu, poprawiają napięcie skóry i spłycają zmarszczki. 

1300

Viviean Magnetic to kosmetyki przeciwzmarszczkowo-regeneracyjne dla cer dojrzałych, które  polepszają gęstość skóry. 

Zawierają aktywne peptydy i proteiny oraz składniki najnowszej generacji, których skuteczność jest potwierdzona testami. Przedłużają młodość skóry, zwiększają poziom kolagenu, spłycają zmarszczki i poprawiają owal twarzy. Polecane dla osób po 50 roku życia i 45 w przypadku utraty elastyczności skóry oraz  zmarszczkach.

Aktywne składniki:

matrixyl, betaglukany, si-matrix, masło shea, olejek z nasion  winogron

Matrixyl® - Peptyd otrzymywany biotechnologicznie posiadający zdolności wypełniania zmarszczek od wewnątrz.  Wnikając w skórę  dociera do fibroblastów,  stymuluje je do produkcji kolagenu, spłyca głębokość zmarszczek i uelastycznia skórę.

Beta glukany -  polisacharyd pozyskiwany z owsa. Aktywizuje system immunologiczny chroniąc  skórę przed niekorzystnymi  czynnikami zewnętrznymi. Posiada  zdolność stymulowania komórek wpływając na spłycenie zmarszczek. Właściwości obronne i przeciwzmarszczkowe zawdzięczamy CM-glucan.

Si-Matrix ® spowalnia procesy starzenia się skóry i posiada zdolność restrukturyzacji tkanki łącznej. Ujędrnia i wzmacnia tkankę skóry  polepszając owal twarzy oraz spłyca zmarszczki. Si-Matrix to nowa, przełomowa  koncepcja łącząca dwie technologie: struktury krzemionkowych mikro gąbek ułatwiające ich rozprowadzenie do skóry oraz filmu molekularnego, który uwalania  mikrogąbki organicznego krzemu w głąb skóry  na miarę jej potrzeb.  

Masło Shea – działa odżywczo, regenerująco i uelastycznia skórę

Olejek z nasion winogron – posiada właściwości antyoksydacyjne

Sposób użycia: Stosować na noc oraz na dzień przed nałożeniem fluidu spf.

1300

Zobacz także

Related Products ( 19 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło