• -70,00 zł
Fusion Mesotherapy MESO LIFT CREAM 50ml Krem silnie liftingujący Doskonały po 40 roku życia

Fusion Mesotherapy MESO LIFT CREAM 50ml Krem silnie liftingujący

378,00 zł
308,00 zł Zniżka 70,00 zł
Brutto

Krem silnie liftingujący i modelujący kontury.  Natychmiastowo podnosi policzki i wypełnia zmarszczki. 

2847

Krem silnie liftingujący i modelujący kontury. Natychmiastowo podnosi policzki i wypełnia zmarszczki. Przebudowuje skórę od samego jej serca – każdej pojedynczej komórki, dotleniając ją i dostarczając witamin i enzymów. Ultraliftingujący krem ​​korekcyjny z aktywnymi składnikami anti-ageing jako alternatywa “wampirzego liftingu” lub wypełniaczy. Ultrakomfortowa tekstura spełni marzenie każdej skóry dając efekt aksamitnego wykończenia po zabiegu lub doskonałe uzupełnienie terapii profesjonalnej w domu. Łączy w sobie zalety i daje efekty wielu kremów w jednym. Zawiera te same czynniki wzrostu, które obecne są w osoczu bogatopłytkowym i odbudowują skórę od środka na nowo, prostując i wypełniając zmarszczki od środka. Krem dodaje objętości skórom wiotkim, o słabym zagęszczeniu kolagenu, przeciwdziała zmarszczkom grawitacyjnym oraz niweluje mikronapięcia i mikrozmarszczki dehydratacyjne. Doskonały po 40 roku życia

Aktywne składniki:
– Usieciowany kwas hialuronowy stosowany w wypełniaczach skórnych do wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd
– 5 czynników wzrostu (naskórkowy EGF, kwasopochodny fibroblastowy AFGF, podstawowy fibroblastowy BFGF, insulinowy IGF1 i naczyniowy śródbłonkowy VEGF) i kwas foliowy, które są bardzo skuteczne w stymulacji komórek do wzrostu . Zwiększają biosyntezę kolagenu oraz odbudowują śródbłonek zniszczonych naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmarszczki zmniejszają się aż o 38%, a nawilżenie skóry zwiększa się o 50% w ciągu 2 tygodni stosowania.
– Hydracell Q (acetyloglutamina) aktywuje biosyntezę kolagenu poprzez zmianę katabolicznego szlaku na szlak anaboliczny. Zwiększa również poziom potasu w komórkach, poprawiając ich retencję wody i turgor.

Sposób użycia:
Krem aplikować na dzień po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy i osuszeniu. Nakładać kolistymi ruchami na całą twarz, szyję i dekolt omijając okolicę oczu. Na okolicę oczu zaaplikować Krem pod oczy Eye Sorbet.

2847

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło