BeautyFace INTELLIGENT SKIN THERAPY Maska ekspresowa CERAMIDY  1 płat

BeautyFace INTELLIGENT SKIN THERAPY Maska Ekspresowa CERAMIDY 1 płat

10,00 zł
Brutto

BeautyFace INTELLIGENT SKIN THERAPY Maska ekspresowa CERAMIDY  1 płat. Maska intensywnie nawilża, regeneruje oraz wygładza skórę, spłyca pierwsze zmarszczki i linie oraz przywraca miękkość i delikatność.

1908

Opakowanie: płat 1 sztuka

SILNIE NASĄCZONY ORGANICZNY PŁAT
5 X WIĘKSZA ABSORPCJA

Przeznaczenie:
SKÓRA KAŻDEGO RODZAJU 25+, POTRZEBUJĄCE PRZYWRÓCENIA MIĘKKOŚCI, DELIKATNOŚCI ORAZ ODMŁODZENIA

Efekt:
SILNIE I GŁĘBOKO ODŻYWIA I REGENERUJE, WYGŁADZA STRUKTURĘ SKÓRY, PRZYWRACA AKSAMITNĄ DELIKATNOŚĆ I GŁADKOŚĆ

Ekspresowa maseczka Intelligent Skin Therapy to wysoce skoncentrowana kompozycja naturalnych aktywnych składników przygotowana specjalnie skóry 25 latek.

Kompozycja maseczki oparta jest o jeden główny składnik w bardzo wysokim stężeniu – kompleks ceramidów oraz idealnie dobrane pozostałe jak ekstrakt z ogórka czy kompleks witaminowy - dzięki czemu maska intensywnie nawilża, regeneruje oraz wygładza skórę, spłyca pierwsze zmarszczki i linie oraz przywraca miękkość i delikatność.

Maseczka chroni także przed utratą wilgoci.

IST to także pierwsza i jedyna na świecie linia innowacyjnych maseczek kosmetycznych stworzona na płacie ze 100% organicznego i bio degradowalnego materiału ze skórek i liści banana.

Oprócz idealnego wręcz przylegania, to jedyny materiał, który pozwala na ekspresowe wchłonięcie przez skórę aż 99% serum, którym nasączone są maski. Obecnie to najlepszy materiał jaki może być zastosowany do maseczki kosmetycznej.

Sposób użycia:
Dokładnie oczyścić twarz. Otworzyć opakowanie i umieścić na twarzy mokry płat maski, tak aby idealnie przylegał. Trzymaj około 15-30 minut lub do momentu pełnego wchłonięcia serum przez skórę. Usunąć maskę i delikatnie umyć twarz przy użyciu świeżej czystej wody.

1908

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło