• -4,00 zł
BeautyFace KOLAGEN MORSKI Maska ekspresowa w płacie bawełnianym

BeautyFace KOLAGEN MORSKI Maska ekspresowa w płacie bawełnianym

14,00 zł
10,00 zł Zniżka 4,00 zł
Brutto

BeautyFace KOLAGEN MORSKI 1 sztuka. Maska ekspresowa w płacie bawełnianym. Maska intensywnie nawilża, wygładza oraz poprawia sprężystość. Widocznie odmładza oraz rozświetla cerę.

1945

Opakowanie: płat 1 sztuka

SILNIE NASĄCZONY ORGANICZNY PŁAT
5 X WIĘKSZA ABSORPCJA

Przeznaczenie:
SKÓRA 30+ KAŻDEGO RODZAJU, POTRZEBUJĄCA DOGŁĘBNEJ ODBUDOWY ORAZ POPRAWY NAWILŻENIA

Efekt:
GŁĘBOKO NAWADNIA ORAZ REPERUJE STRUKTURĘ SKÓRY, POPRAWIAJĄC JEJ GĘSTOŚĆ I GRUBOŚĆ, POOPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ I JĘDNRNOŚĆ, ZMNIEJSZA ZMARSZCZKI I LINIE MIMICZNE

Ekspresowa maseczka Intelligent Skin Therapy to wysoce skoncentrowana kompozycja naturalnych aktywnych składników przygotowana specjalnie skóry 30+.

Kompozycja maseczki oparta jest o jeden główny składnik w bardzo wysokim stężeniu – kolagen morski oraz idealnie dobrane pozostałe jak ekstrakt wąkrotki i mikroelementy, dzięki czemu maska intensywnie odbudowuje strukturę skóry, uzupełnia braki kolagenu spłycając zmarszczki i linie.

Maska intensywnie nawilża, wygładza oraz poprawia sprężystość. Widocznie odmładza oraz rozświetla cerę.

IST to także pierwsza i jedyna na świecie linia innowacyjnych maseczek kosmetycznych stworzona na płacie ze 100% organicznego i biodegradowalnego materiału ze skórek i liści banana. Oprócz idealnego wręcz przylegania, to jedyny materiał, który pozwala na ekspresowe wchłonięcie przez skórę aż 99% serum, którym nasączone są maski.

Obecnie to najlepszy materiał jaki może być zastosowany do maseczki kosmetycznej.

Sposób użycia:
Dokładnie oczyścić twarz. Otworzyć opakowanie i umieścić na twarzy mokry płat maski, tak aby idealnie przylegał. Trzymaj około 15-30 minut lub do momentu pełnego wchłonięcia serum przez skórę. Usunąć maskę i delikatnie umyć twarz przy użyciu świeżej czystej wody.

1945
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło