Mesoestetic Post Peel CRYSTAL FIBER Mask 1 szt Po zabiegach mezo

Mesoestetic Post Peel CRYSTAL FIBER Mask 1 Szt/25ml Po Zabiegach Mezo

49,00 zł
Brutto

Maska przywraca równowagę hydrolipidową skóry, odpowiedni poziom nawodnienia oraz elastyczność, przyspiesza proces regeneracji – skóra staje się gładka, nawilżona i elastyczna.

Opis

POST PEEL CRYSTAL FIBER MASK

Maska z nanowłóknami 3D.

Włókna krystaliczne to innowacyjny, w 100% naturalny, bezpieczny i higieniczny materiał przeznaczony do użytku medycznego.

Laboratorium mesoestetic stworzyło post_peel crystal fiber mask - maskę do twarzy nowej generacji, aby przyśpieszyć proces regeneracji skóry, odbudować warstwę hydrolipidową oraz zwiększyć stopień nawilżenia skóry.

Maska crystal fiber gwarantuje ciągły i długotrwały kontakt między składnikami aktywnymi a skórą.


WSKAZANIA

Pobudzenie aktywności komórkowej, regeneracja i głębokie nawilżenie skóry.

Maska post_peel crystal fiber to innowacyjny produkt, który można stosować po zabiegach z z zakresu medycyny/kosmetyki estetycznej:

- mikrodermabrazji

- mezoterapii

- rollerach medycznych

- pilingach chemicznych

Maskę post_peel crystal fiber należy stosować zawsze, kiedy skóra potrzebuje nawilżenia, ukojenia i regerneracji.


SKŁAD

Maska dzięki swej krystalicznej strukturze oraz działaniu okluzyjnemu ODT (Occlusive Dressing Treatment), zapewnia idealne warunki do skutecznego wchłaniania się substancji aktywnych. Lokalnie zwiększa temperaturę na powierzchni skóry, co prowadzi do rozszerzenia porów, a w konsekwencji do zwiększonego przenikania składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Maska zawiera szereg substancji o działaniu regenerującym, łagodzącym i nawilżającym (m.in. kwas hialuronowy, kolagen, mocznik, wyciągi roślinne).


EFEKTY STOSOWANIA

Maska przywraca równowagę hydrolipidową skóry, odpowiedni poziom nawodnienia oraz elastyczność, przyspiesza proces regeneracji – skóra staje się gładka, nawilżona i elastyczna.


SPOSÓB UŻYCIA

Post_peel crystal fiber mask została opracowana jako preparat do użytku profesjonalnego, ale można ją również stosować w domu (łatwa aplikacja).


OPAKOWANIE

1 x 25ml

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło