INNO-EXFO® REDNESS PEEL 1x2ml Peeling do skóry wrażliwej, z trądzikiem różowatym

INNO-EXFO® REDNESS PEEL 1x2ml Peeling Do Skóry Wrażliwej, Z Trądzikiem Różowatym

69,00 zł
Brutto

Wskazania; Skóra wrażliwa i nadreaktywna, Skłonność do rumienia i zaczerwienienia skóry, Teleangiektazje, Przygotowanie skóry do zabiegów mezoterapii. 

Opis

Inno-Exfo Redness 1x2ml 

Naturalne wzmocnienie bariery ochronnej skóry wrażliwej i naczyniowej. Peeling powierzchniowy na bazie 5% kwasu mlekowego, 3% kwasu salicylowego i 5 % kwasu migdałowego. 

Wskazania 

  • Skóra wrażliwa i nadreaktywna, 
  • Skłonność do rumienia i zaczerwienienia skóry, 
  • Teleangiektazje, 
  • Przygotowanie skóry do zabiegów mezoterapii. 

Skład/ Działanie 

  • Kwas mlekowy

Należy do do grupy kwasów alfa-hydroksylowych (AHA). Reguluje odnowę komórkową skóry, poprawiając jej strukturę i nawilżenie. Uszczelnia barierę lipidową naskórka przez stymulację produkcji ceramidów. Spłyca drobne zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Dodany do receptury zwiększa skuteczność działania innych substancji aktywnych. Jest niezwykle pomocny przy usuwaniu przebarwień i niewielkich blizn potrądzikowych.

  • Kwas salicylowy

Kwas beta-hydroksylowy (BHA), reguluje odnowę komórkową skóry, działa złuszczająco poprzez rozluźnianie połączeń międzykomórkowych i usuwa zbędne warstwy zrogowaciałych komórek naskórka. Dzięki bardzo dobrej rozpuszczalności w fazie tłuszczowej skóry przenika przez jej warstwę rogową i pozwala na usunięcie zaskórników oraz nadmiaru sebum. Połączony z alfa-hydroksykwasami wzmacnia i przyspiesza ich działanie. Wskazany w terapii trądziku, do redukcji przebarwień pozapalnych i posłonecznych oraz zmniejszenia widoczności płytkich blizn potrądzikowych.

  • Kwas migdałowy

Alfa- hydroksykwas (AHA), który poprawia kondycję skóry, nawilża ją i zmiękcza. Odbudowuje włókna sprężyste i zwiększa elastyczność skóry. Zmniejsza widoczność zmarszczek, rozjaśnia plamy pigmentacyjne i przebarwienia.

Składniki peelingu REDNESS PEEL działają delikatnie i precyzyjnie. 

Nie powodują zauważalnego łuszczenia się skóry. Stymulują produkcję nowego kolagenu i syntezę ceramidów w naskórku.

Aktywują enzymy niezbędne do naturalnej eksfoliacji naskórka poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry oraz jej prawidłowy poziom nawilżenia.

Opakowanie 

1x2ml 

Stosowanie 

Zgodnie z protokołem aplikacyjnym.

Peeling INNO-EXFO® REDNESS PEEL jest peelingiem warstwowym, a siła jego działania i głębokość penetracji składników aktywnych jest zależna od ilości aplikowanych warstw.

Peeling może być stosowny w procesie przygotowania skóry do zabiegów mezoterapii igłowej i mikroigłowej.

Głębokość penetracji 

Zależna od ilości warstw i czasu aplikacji. 

Czas regeneracji 

1-2 dni 

Minimalna ilość zabiegów 

pH produktu 

2.0-3.0 

Produkt przeznaczony do stosowania przez profesjonalistę.

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło