• -50,00 zł
VitaPelle  Profesjonalny KWAS  GLIKOLOWY 35% - 125ml

VitaPelle Profesjonalny KWAS GLIKOLOWY 35% - 125ml

125,00 zł
75,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Prawidłowe zastosowanie powoduje złuszczanie najbardziej powierzchownych komórek, reaktywując syntezę nowych elastycznych włókien i przywołując wodę z tkanki łącznej leżącej pod skórą, w ten sposób uzyskując zwartą i ujędrnioną skórę. Podczas zabiegu należy stosować krem ​​o wysokiej mocy ochronnej.

2667

Kwas glikolowy jest ekstrahowany z trzciny cukrowej.

Działanie kwasu glikolowego pomaga rozwiązać problemy, takie jak:

  • zmarszczki,

  • przebarwienia,

  • trądzik,

  • rozstępy.

Uzyskuje redukcję tych problemów, działając jako stymulator odnowy komórek. Prawidłowe zastosowanie powoduje złuszczanie najbardziej powierzchownych komórek, reaktywując syntezę nowych elastycznych włókien i przywołując wodę z tkanki łącznej leżącej pod skórą, w ten sposób uzyskując zwartą i ujędrnioną skórę. Podczas zabiegu należy stosować krem ​​o wysokiej mocy ochronnej.

APLIKACJA NA TWARZ:

Do zabiegów kabinowych kwas glikolowy od 10% do 35%. Konieczne jest oczyszczenie twarzy mleczkiem oczyszczającym i tonikiem. Nałożyć kwas glikolowy za pomocą pędzla, aby uniknąć uczulenia dłoni. Produkt należy nakładać w najbardziej zaznaczone miejsca, ostrożnie omijając okolice oczu: pozostaw na 2 lub 3 minuty. Gdy tylko klient poczuje pieczenie lub zaczerwienienie, kwas należy usunąć roztworem buforowym (hamuje działanie samego kwasu) lub dobrze spłukać wodą. Zabiegi kwasu glikolowego nie zastępują, lecz uzupełniają inne zabiegi estetyczne, dlatego po ich usunięciu zastosujemy kremy uspokajające lub odżywcze, unikając stymulacji urządzeniami elektrycznymi.

W pracach domowych zaleca się korzystanie z linii AHA. Stosowanie kwasu glikolowego na skórze wrażliwej i alergicznej NIE JEST ZALECANE. Zabiegi na miejscu należy wykonywać raz lub dwa razy w tygodniu na skórze tłustej lub grubej, a na skórze normalnej jedną lub dwie cotygodniowe sesje. Wstępne badanie skóry wykonuje się za uchem, sprawdzając możliwe reakcje alergiczne w ciągu następnych 48 godzin.

SPOSÓB UŻYCIA:

Powinny być stosowane nie na dużej powierzchni, ale tylko na małych częściach skóry, które mają być leczone, ale nie przylegające. Można je stosować jednocześnie na dwie odległe części skóry (np. Przeciwległe strony ciała, rąk, nóg, twarzy). Codzienne stosowanie kremów i balsamów nie jest zalecane po 6-dniowym teście naskórkowym. z 48-godzinnym odstępem przez 2/3 miesięcy, odpowiednio.

PRODUKT WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO

ŚRODKI OSTROŻNOŚĆI

Należy zachować ostrożność podczas intensywnego leczenia skóry naczynkowej, nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży, chyba że pod bezpośrednim nadzorem lekarza. Nie zaleca się stosowania w obszarach okołogałkowych, sutkowych, śluzowych, w otwartych ranach lub w procesie gojenia. Zastosowania dla dzieci poniżej 14 lat nie są zalecane. Przeczytaj uważnie ostrzeżenia i przeprowadź wstępne testy, aby uniknąć uczulenia alergicznego lub niepożądanych efektów ubocznych, unikając jednocześnie nadużyć.

VITAPELLE
2667
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło