Beauty&SpaExpert Organic Series PYRUVIC PEEL 25% 50ml KWAS PIROGRONOWY 25% 50ml

Beauty&SpaExpert Organic Series PYRUVIC PEEL 25% 50ml KWAS PIROGRONOWY 25% 50ml

149,00 zł
Brutto

Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą pozwala na uzyskanie w wyjątkowo krótkim czasie doskonałych efektów estetycznych, zbliżonych do tych, jakie osiąga się agresywnym złuszczaniem. 

1812

Kwas pirogronowy posiada silne właściwości sebostatyczne, dermoplastyczne i antymikrobowe. Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą pozwala na uzyskanie w wyjątkowo krótkim czasie doskonałych efektów estetycznych, zbliżonych do tych, jakie osiąga się agresywnym złuszczaniem. 

KWAS PIROGRONOWY 25% – pH 0,86

Wydajność 50ml: ok. 16 zabiegów 

Aktywne składniki:

Kwas pirogronowy – działa przeciwzaskórnikowo, rozjaśnia, poprawia koloryt skóry, działa antybakteryjnie, zmniejsza grubość warstwy rogowej, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, działa sebostatycznie, zmniejsza przyleganie komórek naskórka, wyrównuje koloryt 

Jak używać:

Niewielką ilość preparatu nałóż na dokładnie oczyszczoną i odtłuszczoną skórę twarzy lub ciała. Zaczynaj od miejsc mniej wrażliwych, jak żuchwa, część boczna policzków, broda i czoło, a kończ nakładanie na miejscach bardziej wrażliwych, jak nos, okolice oczu i policzki. Pamiętaj, aby przed zastosowaniem kwasu dokładnie zabezpieczyć czerwień wargową, błony śluzowe nosa oraz znamiona i brodawki. Pozostaw preparat na 1-5 minut. Po nałożeniu kwasu bardzo dokładnie obserwuj reakcje skóry! Na miejsca wcześniej poddane działaniu kwasów nałóż neutralizator. Pozostaw go na skórze na tyle samo czasu, na ile nałożony był kwas. Następnie zmyj wodą. Jeżeli przed upływem zalecanego czasu zauważysz podrażnienie skóry, zneutralizuj preparat wcześniej. 

Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Rada eksperta:

Kwas pirogronowy stosuj podczas kolejnych zabiegów z serii, po uprzednim przygotowaniu skóry preparatami o mniejszym stężeniu. Dobrym wyborem będzie kwas migdałowy, który posiada podobne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne działanie. Kwasy mają wyjątkowo oczyszczające działanie.  Zaproponuj klientce kurację kwasami w serii 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 12-14 dni dla cer trądzikowych. Po zabiegu z wykorzystaniem kwasów, poleć klientce stosowanie kremu odżywczego lub kremu forte do cery trądzikowej oraz kremu nawilżającego z naturalnym filtrem SPF. Toniku z kwasami AHA Organic Series używaj jako pre-peelingu. Pamiętaj aby po zabiegu z wykorzystaniem kwasu pirogronowego nie stosować maski algowej. Okluzja wynikająca z zastosowania maski może pogłębić działanie kwasu i doprowadzić do silnej reakcji podrażnienia skóry.

Inci: Aqua, Pyruvic Acid, Glycerin, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Tetrasodium Gluatmate Diacetate.

1812
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło