Leim BIOBOTULINA + RETINOL Peeling 200ml Profesjonalny

Leim BIOBOTULINA + RETINOL Peeling 200ml Profesjonalny

149,00 zł
Brutto

Pierwszy peeling redukujący zmarszczki mimiczne! 

1883

Opakowanie:  200 ml

To pierwszy peeling redukujący zmarszczki mimiczne!

W roku 2014 Hiszpańskie laboratorium Leim zrewolucjonizowało profesjonalny rynek kosmetyczny wprowadzając do gabinetów kosmetycznych innowacyjny zabieg odmładzający Biobotulina plus Retinol oparty na zawartości peptydów biomimetycznych oraz retinolu.

Linia Biobotulina skierowana jest głównie dla osób z oznakami miostarzenia, czyli zmianami wynikającymi z mimiki.

Zalecana jest zarówno dla osób młodych jak i dojrzałych. Ekskluzywna formuła odmładzającego peelingu zawiera cenne substancje odżywczo nawilżające: kwasy usuwające martwe komórki naskórka , kolagen, elastynę, retinol oraz unikalny peptyd nowej generacji, który natychmiast spłyca zmarszczki.

Bogaty skład peelingu powoduje, że już w momencie usuwania obumarłych komórek naskórka skóra zostaje odżywiona i nawilżona.

Stosowanie peelingu umożliwia głębsze wnikanie cennych substancji zawartych w pozostałych preparatach z serii Biobotulina (krem, kapsułki).

Inci :
• Palmitoyl Tripeptide-5
• Ácido Hialurónico
• Colágeno
• Elastina
• Argireline
• Retinol

Peptydy biomimetyczne to syntetyczne związki chemiczne działające na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych, obecnych w organizmie substancji sterujących procesami metabolicznymi oddziałującymi bezpośrednio na komórki docelowe.

Znalazły one zastosowanie w kilku głównych wskazaniach ze względu na właściwości:
– przeciwstarzeniowe (anti-aging)
– przeciw pigmentacyjne
– powstrzymujące wypadanie włosów,
– antycellulitowe

Składniki odpowiadające za efekt peelingu to:

Palmitoyl Tripeptide-5 (Nazwa handlowa SYN® – COLL)
Peptydy sygnałowe są związkami wykazującymi zdolność do inicjowania procesów wewnątrzkomórkowych, stymulujących syntezę kolagenu, a te o odpowiedniej długości łańcucha i sekwencji aminokwasów, wpływają na wzrost fibroblastów skóry właściwej.

Kompozycja SYN®-COLL :
• zawiera peptyd stymulujący syntezę kolagenu, poprzez wiązanie się z TGF-B (czynnik odpowiedzialny za wzrost komórek), sekwencja tego peptydu natomiast jest elementem struktury Trombospondyny I (TSP), odpowiedzialnej za aktywowanie TGF– B.

• wpływa również na syntezę hialuronianu sodu, wykazując tym samym intensywne działanie nawilżające skórę

• jest inhibitorem prozapalnych cytokin wpływających na tempo powstawania zmarszczek oraz utratą jędrności skóry.

W wyniku stosowania kompleksu przez 84 dni, stan skóry u osób poddanych badaniu poprawił się aż o 350% w stosunku do osób stosujących placebo.

Acetyl heksapeptyd – 8  (Nazwa handlowa ARGIRELINE®)

Jest heksapeptydem inhibitującym uwalnianie acetylocholiny, blokując tym samym przekazywanie informacji o skurczu mięśni.

Badania in-vivo przeprowadzone na grupie 10 zdrowych kobiet potwierdziły terapeutyczne działanie Argireliny. Sporządzono emulsję O/W, w której peptyd stanowił 10% wagowych wszystkich składników. Grupa badanych osób stosowała krem dwa razy dziennie przez 30 dni. Pomiary głębokości zmarszczek zostały wykonane przed zastosowaniem kremu oraz w 15 dniu i w 30 dniu jego stosowania.

Zastosowanie kremu z dodatkiem Acetyl heksapeptyd-8 zmniejszyło głębokość zmarszczek aż o 30%. Zmniejszenie częstości występowania skurczów mięśni daje efekt zmniejszenia zmarszczek i poprawienia wyglądu skóry.

Działanie peptydów biomimetycznych w zabiegu Biobotulina plus retinol wspomagają również inne składniki aktywne, takie jak: retinol, wysokoskoncentrowany kompleks kwasu hialuronowego, AHA oraz elastyna i kolagen, dzięki którym zabieg gwarantuje spektakularne efekty:
• spłycenie zmarszczek mimicznych
• zagęszczenie naskórka
• uaktywnienie procesów samonaprawczych skóry
• widoczne pojędrnienie i nawilżenie skóry

Sposób użycia:
Niewielką ilość peelingu Biobotulina nałożyć na umytą i wilgotną skórę, wykonać delikatny masaż omijając okolice oczu. Zmyć wodą, stonizować i wmasować krem Biobotulina. Stosować 1-2 razy tygodniowo zależnie od typu cery.

LEIM
1883

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło