Fusion Mesotherapy Meso Shield SPF 50 30ml Krem ochronny w wysokim filtrem Po zabiegowy

Fusion Mesotherapy Meso Shield SPF 50 30ml Krem ochronny w wysokim filtrem Pozabiegowy

179,00 zł
Brutto

Formuła stworzona jako kompleksowa protekcja po wszelkich procedurach medycyny i kosmetologii estetycznej, szczególnie mezoterapii, mikronakłuwaniu czy głębokich peelingach.

Fusion Mesotherapy Meso Shield Cream 30ml

Producent: Fusion Mesotherapy
Codzienna wysoka ochrona skóry przed słońcem i fotostarzeniem.

Szczególnie rekomendowany po każdym zabiegu kosmetycznym i estetycznym. Zapobiega oparzeniom i eliminuje ryzyko powikłań.

Fotoochronny krem o bardzo wysokiej ochronie przeciwsłonecznej SPF 50. Formuła stworzona jako kompleksowa protekcja po wszelkich procedurach medycyny i kosmetologii estetycznej, szczególnie mezoterapii, mikronakłuwaniu czy głębokich peelingach.

Kosmetyk o niespotykanej ultralekkiej teksturze, świetnie się rozprowadza i integruje ze skórą. Idealnie się wchłania i wykazuje wysoką przyczepność do skóry, co powoduje, że nie zostawia białego filmu jak większość kremów z filtrem.

Jest skuteczny zarówno przeciwko promieniowaniu UVA i UVB, czyli chroni przed oparzeniami i uszkodzeniami skóry. Produkt zapakowany jest w specjalne zaprojektowane opakowanie o technologii airless, aby chronić aktywne składniki przed dostępem światła i powietrza przez cały czas użytkowania.

Formuła dzięki mikrokapsułkom wytwarza długotrwały, niezatykający porów film odporny na pocenie się, ścieranie i zmywanie. Nie penetruje w skórę, tylko pozostaje na jej powierzchni nie powodując uczuleń i reakcji alergicznych.

Jest doskonałą bazą pod makijaż, nie podrażnia oczu, a także pasuje do skór najbardziej wrażliwych. W 100% wchłania się do matowego efektu, dobrze rozsmarowuje, pozostawiając mocno wyczuwalne uczucie głębokiego nawilżenia i ukojenia skóry.

Sposób użycia:
Krem aplikować na dzień po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy i osuszeniu. Nakładać kolistymi ruchami na całą twarz, szyję i dekolt omijając okolicę oczu. Na okolicę oczu zaaplikować Krem pod oczy Eye Sorbet.

30 ml

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło