Fusion Mesotherapy  LIFT SLEEPING Mask Kremowa maska na dobranoc, przeciwzmarszczkowa, odżywcza 100ml

Fusion Mesotherapy LIFT SLEEPING Mask 100ml Maska Kremowa Na Dobranoc, Przeciwzmarszczkowa, Odżywcza

149,00 zł
Brutto

Maska zapewnia ekstremalny lifting i nawilżenie, dzięki zawartości kwasu hialuronowego, czynników wzrostu, kwasu foliowego i acetyloglutaminy.

3048

Opakowanie: 100 ml

Odżywcza maska na noc redukująca zmarszczki i obszary zaawansowanej wiotkości skóry. Odżywcza formuła z kwasem hialuronowym przeznaczona po zabiegach z medycyny estetycznej dla zwiększenia efektu przeciwstarzeniowego oraz redukcji zmarszczek strukturalnych i statycznych. Bogata konsystencja z aktywną fazą lipidową intensywnie odżywia i odbudowuje skórę podczas nocy, kiedy jest ona najbardziej podatna na regenerację. Maska zapewnia ekstremalny lifting i nawilżenie, dzięki zawartości kwasu hialuronowego, czynników wzrostu, kwasu foliowego i acetyloglutaminy.
W nocy skóra nie jest narażona na działanie czynników zewnętrznych- jest lepiej ukrwiona i szybciej wchłania składniki do odbudowy.

Maska zawiera:
– 5 czynników wzrostu (naskórkowy EGF, kwasowy fibroblastowy FGF, podstawowy fibroblastowy bFGF, insulinowy IGF1 i naczyniowo-śródbłonkowy VEGF) i kwas foliowy, które wykazują silniejsze działanie niż ludzkie łożysko w stymulacji wzrostu komórek, szczególnie fibroblasty zwiększające biosyntezę kolagenu. Zmarszczki są zredukowane do 38%, a nawilżenie skóry wzrasta o 50% w ciągu 2 tygodni.
– Hydracell Q (acetyloglutamina), która aktywuje biosyntezę kolagenu poprzez zmianę szlaku katabolicznego na szlak anaboliczny, zwiększając poziom potasu w komórkach, poprawiając retencję komórkową wody.

Składniki aktywne:
- Kwas hialuronowy,
- 5 czynników wzrostu,
- acetyloglutamina,
- kwas foliowy.

Sposób użycia:
Dokładnie oczyścić skórę Mikroemulsją Deep Cleanser przed aplikacją maski oraz wykonać Peeling Hialuronowy.
Następnie na osuszoną skórę nakładać za pomocą pędzelka lub opuszkami palców obfitą warstwę maski na okolice twarzy, szyi i dekoltu.
Maskę zostawić na całą noc, a pozostałości zmyć rano po przebudzeniu.
Omijać okolice oczu.

3048

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło