Viviean Bio Oxygen Mask Base 200g Maska Dotleniająca puder

Viviean Bio Oxygen Mask Base 200g Maska Dotleniająca puder

70,00 zł
Brutto

Unikalna, aktywna maska dotleniająca, rozświetlająca skórę i nadająca jej energii. Działa łagodząco, napinająco i wygładzająco. Natychmiast rewitalizuje i odświeża skórę dając efekt „flash”.

BIO OXYGEN MASK BASE
Maska dotleniająca - puder
Opakowanie: 200gr

Unikalna, aktywna maska dotleniająca, rozświetlająca skórę i nadająca jej energii. Działa łagodząco, napinająco i wygładzająco. Natychmiast rewitalizuje i odświeża skórę dając efekt „flash”. Produkt polecany także do ekspresowych zabiegów upiększających. Zawiera bioaktywne molekuły placenty roślinnej polepszającej dotlenienie komórek skóry. Zapewniają one energię do syntezy kolagenu i elastyny.

Bio Oxygen Mask jest produktem dwuskładnikowym:Bio Oxygen Activator (płyn) 100ml oraz Bio Oxygen Base (puder) 200 gr.

Bio Oxygen Activator (płyn) stosuje się także jako aktywny tonik dotleniający po demakijażu skóry oraz po zmyciu maski Bio Oxygen Mask.

Stosowanie maski:
Wymieszać puder Bio Oxygen Base z płynem Bio Oxygen Activator do uzyskania konsystencji średnio gęstej piany. Nałożyć na twarz, szyję, dekolt i zmyć wodą po około 15-20 minutach. Po zmyciu maski wodą przemyć ją aktywnym płynem dotleniającym Bio Oxygen Activator. Po nałożeniu chwilowo odczuwany jest przyjemny efekt pienienia się produktu.

Średnie zużycie materiału:

  • twarz + szyja + dekolt - około 40 ml proszku + około 15 ml płynu
  • twarz + szyja - około 30 ml proszku i około 12 ml płynu

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło