VitaPeel ZESTAW do ZABIEGU EKSFOLIACJI 2x30ml

VitaPeel ZESTAW do ZABIEGU EKSFOLIACJI 2x30ml Maska złuszczająca + Maska uspokajająca

99,00 zł
Brutto

VitaPeel ZESTAW DO ZABIEGU EKSFOLIACJI 2x30ml. W odróżnieniu od innych powszechnie stosowanych preparatów nie wywołuje on złuszczania, lecz rozpuszcza wierzchnie warstwy naskórka.

1041

Profesjonalny zestaw maska AHA złuszczająca + maska uspokajająca

Vita Peel jest intensywnym preparatem do głębokiego złuszczania naskórka, opracowanym na bazie naturalnych kwasów owocowych.  

W odróżnieniu od innych powszechnie stosowanych preparatów nie wywołuje on złuszczania, lecz rozpuszcza wierzchnie warstwy naskórka.  

Cały zabieg trwa ok. 30-40 minut i jest absolutnie bezbolesny. Odczuwane jest jedynie ciepło, które ustępuje po kilku minutach 

 Wskazania 

• Rozszerzone pory 
• Drobne blizny, zmarszczki 
• Skóra tłusta, trądzikowa 
• Gruba warstwa zrogowaciałego naskórka 
• Przebarwienia

• Cera atroficzna, źle ukrwiona 
• Przedwcześnie starzejąca się skóra

• Skóra zniszczona kąpielami słonecznymi

Opakowanie: 2x30 ml

Sposób użycia/Schemat zabiegu 

1. Oczyścić twarz mleczkiem, zabezpieczyć oczy i usta tłustym kremem, na powieki nałożyć tampony z waty. Jeśli klientka ma rozszerzone naczynka, miejsca te należy pokryć również grubą warstwą tłustego kremu. 2. Rozprowadzić maskę Vita Peel 01 za pomocą pędzla lub opuszkami palców. Jeśli skóra jest tłusta, należy położyć grubą warstwę, jeśli sucha – cieńszą. Im grubsza warstwa preparatu, tym intensywniejsze działanie preparatu. 3. Pozostawić maskę na skórze przez ok. 10-15 minut, a następnie zmyć dokładnie dużą ilością ciepłej wody (używając gąbek). Zmieniać wodę w miseczce 2-3 razy. Uwaga! Bardzo istotne jest dokładne zmycie preparatu. W żadnym wypadku na skórze nie mogą pozostać resztki maski! Należy uważać na oczy!

 4. Nałożyć cienką warstwę Vita Peel 02 (maseczka odżywczo-uspokajająca). Pozostawić na 15-20 minut. Zmyć wodą. 5. Wklepać koncentrowane ceramidy. 6. Klientka powinna przez dwa kolejne dni pielęgnować cerę skoncentrowanymi perłami ceramidowymi (przy cerze trądzikowej i łojo-tokowej – nie natłuszczać). 7. Przez 24 godziny po zabiegu nie należy wykonywać makijażu. Uwaga! Obszaru blizn nie natłuszczać.

VITAPELLE
1041

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło