• -10,00 zł
Chantarelle EGF PLANT PLASMA PDT Serum Strong Repair Booster 1 x 2,5ml

Chantarelle EGF PLANT PLASMA PDT Serum Strong Repair Booster 1x2,5ml

80,00 zł
70,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

PDT SERUM z Epidermalnym Czynnikiem Wzrostu EGF do intensywnej stymulacji rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni, wymagającej nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek.

2304

PDT SERUM EGF PLANT PLASMA Strong Repair Booster z Epidermalnym Czynnikiem Wzrostu EGF 

PDT Serum EGF Plant Plasma Strong Repair Booster

W opakowaniu zbiorczym są trzy ampułkostrzykawki 2,5ml. Cena dotyczy jednej ampułkostrzykawki. Opakowania są przydzielane losowo. 

 PDT SERUM z Epidermalnym Czynnikiem Wzrostu EGF do intensywnej stymulacji rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni, wymagającej nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek. Działa przeciwstarzeniowo - regeneruje i wygładza naskórek, zwiększa nawilżenie, wzmacnia sprężystość skóry. 

- Dzięki zdolności do stymulacji syntezy kolagenu, fibronektyny i elastyny redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, wzmacnia strukturę włókien elastycznych.

- Dzięki aktywizacji naturalnych procesów odnowy pobudza migrację keratynocytów, wzmacnia spójność bariery naskórkowej oraz zwiększa syntezę macierzy pozakomórkowej prowadząc do odzyskania zdrowszego i młodszego wyglądu skóry o ujednoliconej powierzchni i kolorycie. 

- Zawiera także antybakteryjny składnik Equibiome™ dla utrzymania równowagi flory rezydentnej na skórze (mikrobiota) o działaniu przeciw bakteriom i stanom zapalnym oraz autorskie biochromofory CHANTARELLE.

WSKAZANIA: skóra z widocznymi oznakami starzenia, sucha, z utratą napięcia, o niskiej elastyczności, z siecią drobnych zmarszczek, niejednorodnym kolorytem, o szarym tonusie.

EFEKT DZIAŁANIA EGF PLANT PLASMA:
- stymulacja odnowy przeciw objawom starzenia i regeneracja epidermy - zmniejszenie zmarszczek i szorstkości, zwiększenie elastyczności, fizjologiczne odmłodzenie skóry,
- stymulacja syntezy kwasu hialuronowego, pobudzenie mechanizmów nawilżania
- pobudzenie produkcji kolagenu,
- poprawa struktury włókien elastycznych.

SKŁADNIKI AKTYWNE

EGF Epidermalny czynnik wzrostu - intensywne działanie przeciwstarzeniowe, rewitalizacja i poprawa wyglądu skóry - redukcja zwiotczeń i zmarszczek, regeneracja naskórka, normalizacja nawilżenia i wielkości porów.

Poprawa parametrów i wyglądu skóry to efekt stymulacji namnażania keratynocytów, a przez to wzmożonej syntezy kolagenu (kolagenu młodego +123% w ciągu 7 dni od aplikacji), elastyny (+45% w ciągu 7 dni od aplikacji) i fibronektyny.

Efektem jest także zwiększenie biosyntezy kwasu hialuronowego w keratynocytach pod wpływem EGF.

Equibiome™ - unikalny ekstrakt z młodych korzeni łopianu (Great Burdock) pozyskiwany z hodowli aeroponicznej (bez podłoża stałego - gleby lub ciekłego - wody), o wyjątkowych właściwościach dla utrzymania równowagi flory rezydentnej na skórze (mikrobiota), przeciwdziałający bakteriom i stanom zapalnym. Oprócz działania miejscowego na problemy skóry, takie jak egzema, trądzik i łuszczyca, wzmacnia spójność i odporność naskórka na uszkodzenia, zmniejsza reakcje zapalne spowodowane patogenami, w tym bakterii Staphylococcus aureus.

Daje skórze komfort wygładzenia i nawilżenia.

Bio-Chromofory (R 650nm i UV 420nm) - autorskie innowacyjne bio-chromofory, opracowane w laboratoriach CHANTARELLE, pochodzenia roślinnego są dedykowane do zabiegów fotodynamicznych PDT LASER lub LED: R 650nm - energetyzacja i regeneracja lub UV 420nm - regeneracja skóry podrażnionej z objawami zmian zapalnych.

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne:
czynnik wzrostu EGF PLANT PLASMA, EQUIBIOME™, biochromofory 650nm i 420nm
Sposób użycia:
Wprowadzić w skórę PDT SERUM wybraną metodą aplikacji.
Aplikacja:
- PDT LASER LLLT/LED 650nm i 420nm 

- metoda mikroigłowa (dla skóry twarzy do 0,5mm i pod oczami do 0,3mm - rollery, mikroigły, dermapeny) 
- manualnie

2304

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło