• -30,00 zł
Chantarelle EGF PLANT PLASMA PDT Serum Strong Repair Booster 3x2,5ml

Chantarelle EGF PLANT PLASMA PDT Serum Strong Repair Booster 3x2,5ml Całe opakowanie

227,50 zł
197,50 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

PDT SERUM z Epidermalnym Czynnikiem Wzrostu EGF do intensywnej stymulacji rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni, wymagającej nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek.

2304

PDT SERUM EGF PLANT PLASMA Strong Repair Booster z Epidermalnym Czynnikiem Wzrostu EGF 

PDT Serum EGF Plant Plasma Strong Repair Booster

W opakowaniu 3x ampułkostrzykawki 2,5ml

 PDT SERUM z Epidermalnym Czynnikiem Wzrostu EGF do intensywnej stymulacji rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni, wymagającej nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek. Działa przeciwstarzeniowo - regeneruje i wygładza naskórek, zwiększa nawilżenie, wzmacnia sprężystość skóry. 

- Dzięki zdolności do stymulacji syntezy kolagenu, fibronektyny i elastyny redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, wzmacnia strukturę włókien elastycznych.

- Dzięki aktywizacji naturalnych procesów odnowy pobudza migrację keratynocytów, wzmacnia spójność bariery naskórkowej oraz zwiększa syntezę macierzy pozakomórkowej prowadząc do odzyskania zdrowszego i młodszego wyglądu skóry o ujednoliconej powierzchni i kolorycie. 

- Zawiera także antybakteryjny składnik Equibiome™ dla utrzymania równowagi flory rezydentnej na skórze (mikrobiota) o działaniu przeciw bakteriom i stanom zapalnym oraz autorskie biochromofory CHANTARELLE.

WSKAZANIA: skóra z widocznymi oznakami starzenia, sucha, z utratą napięcia, o niskiej elastyczności, z siecią drobnych zmarszczek, niejednorodnym kolorytem, o szarym tonusie.

EFEKT DZIAŁANIA EGF PLANT PLASMA:
- stymulacja odnowy przeciw objawom starzenia i regeneracja epidermy - zmniejszenie zmarszczek i szorstkości, zwiększenie elastyczności, fizjologiczne odmłodzenie skóry,
- stymulacja syntezy kwasu hialuronowego, pobudzenie mechanizmów nawilżania
- pobudzenie produkcji kolagenu,
- poprawa struktury włókien elastycznych.

SKŁADNIKI AKTYWNE

EGF Epidermalny czynnik wzrostu - intensywne działanie przeciwstarzeniowe, rewitalizacja i poprawa wyglądu skóry - redukcja zwiotczeń i zmarszczek, regeneracja naskórka, normalizacja nawilżenia i wielkości porów.

Poprawa parametrów i wyglądu skóry to efekt stymulacji namnażania keratynocytów, a przez to wzmożonej syntezy kolagenu (kolagenu młodego +123% w ciągu 7 dni od aplikacji), elastyny (+45% w ciągu 7 dni od aplikacji) i fibronektyny.

Efektem jest także zwiększenie biosyntezy kwasu hialuronowego w keratynocytach pod wpływem EGF.

Equibiome™ - unikalny ekstrakt z młodych korzeni łopianu (Great Burdock) pozyskiwany z hodowli aeroponicznej (bez podłoża stałego - gleby lub ciekłego - wody), o wyjątkowych właściwościach dla utrzymania równowagi flory rezydentnej na skórze (mikrobiota), przeciwdziałający bakteriom i stanom zapalnym. Oprócz działania miejscowego na problemy skóry, takie jak egzema, trądzik i łuszczyca, wzmacnia spójność i odporność naskórka na uszkodzenia, zmniejsza reakcje zapalne spowodowane patogenami, w tym bakterii Staphylococcus aureus.

Daje skórze komfort wygładzenia i nawilżenia.

Bio-Chromofory (R 650nm i UV 420nm) - autorskie innowacyjne bio-chromofory, opracowane w laboratoriach CHANTARELLE, pochodzenia roślinnego są dedykowane do zabiegów fotodynamicznych PDT LASER lub LED: R 650nm - energetyzacja i regeneracja lub UV 420nm - regeneracja skóry podrażnionej z objawami zmian zapalnych.

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne:
czynnik wzrostu EGF PLANT PLASMA, EQUIBIOME™, biochromofory 650nm i 420nm
Sposób użycia:
Wprowadzić w skórę PDT SERUM wybraną metodą aplikacji.
Aplikacja:
- PDT LASER LLLT/LED 650nm i 420nm 

- metoda mikroigłowa (dla skóry twarzy do 0,5mm i pod oczami do 0,3mm - rollery, mikroigły, dermapeny) 
- manualnie

2304

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło