• -20,00 zł
Dr. CYJ Hair Filler 1x1ml Preparat medyczny do mezoterapii skóry głowy

Dr. CYJ Hair Filler 1x1ml Oryginalny produkt Preparat medyczny do mezoterapii skóry głowy

199,00 zł
179,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto

Do mezoterapii skóry głowy. Nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów z 0,7% kwasem hialuronowym. „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji.

1788

Dr.CYJ Hair Filler – rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy 

Dr. Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i z 0,7% kwasem hialuronowym. Dr. CYJ Hair Filler przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn z alopecją, osób po przeszczepie włosów, dla każdego, kto chce pogrubić i zagęścić włosy.

Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia „PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH” – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji.

Czym różni się od dotychczas dostępnych środków?

Skoncentrowany preparat zawierający siedem opatentowanych peptydów, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Preparat jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i wnikanie składników aktywnych. W rezultacie: zatrzymuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych włosów. Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia leczenia.

Składniki aktywne Dr.CYJ Hair Filler:

Kwas hialuronowy (0,7%),

Peptydy biomimetyczne: Dekapeptyd-28, Oligopeptyd-71, Oktapeptyd-2, Dekapeptyd-18, Oligopeptyd-54, Oktapeptyd-11, Dekapeptyd-10.

Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2:

Działanie Dr.CYJ Hair Filler:

-skuteczność w walce z wypadaniem włosów

- pobudzanie krążenia i odżywienia owłosionej skóry głowy

- rewitalizacja mieszków włosowych

- przyspieszenie wzrostu włosów

- wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

- pielęgnacja skóry głowy

- mała ilość zabiegów

- minimalna bolesność

Program terapeutyczny obejmuje 1 zabieg co 2 tygodnie przez 8 tygodni (4 zabiegi). 

Wskazania - pacjenci z alopecją (łysieniem) – hamowanie wypadania włosów, osoby z cienkimi, przerzedzonymi włosami, po przeszczepie włosów celem ich wzmocnienia, przyspieszenie wzrostu włosa 

Jak należy się przygotować do podania formuły Dr.CYJ Hair Filler? nie pić alkoholu na 1 tydzień przed zabiegiem, w przypadku przyjmowania leków lub uprzednio występujących niepożądanych reakcji na lek, przed zabiegiem należy poinformować lekarza o tym fakcie

1788

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło