Norel RENEW EXTREME - Kwas Fitowy 25% pH 3,0 30ml Nie wymaga neutralizatora

Norel PHYTIC ACID 30ml Kwas FITOWY 25% pH 3,0 Samoneutralizujący Peeling Anti-age

125,00 zł
Brutto

Łagodny, samoneutralizujący peeling anti-age oparty na czystym 25% kwasie fitowym (pH 3,0) o silnym działaniu rozjaśniającym i odmładzającym.

1924

Renew Extreme - Kwas Fitowy 25% pH 3,0

Łagodny, samoneutralizujący peeling anti-age oparty na czystym 25% kwasie fitowym (pH 3,0) o silnym działaniu rozjaśniającym i odmładzającym. Skuteczność peelingu nie jest zależna od niskiego pH – dzięki temu jest on pozbawiony potencjału drażniącego, nie wymaga zmywania i jest bezpieczny również dla skóry wrażliwej i naczynkowej. Delikatnie złuszcza i oczyszcza naskórek.

Promotor przenikania transepidermalnego zapewniający powolne i sukcesywne przenikanie składników aktywnych zastosowanych w zabiegu – retinolu i witaminy  C. Chelator jonów miedzi i żelaza działa przeciwutleniająco i przeciwstarzeniowo. Wyrównuje koloryt cery i rozjaśnia przebarwienia nadając skórze „świetlistość” i młodzieńczy blask. Pozostawia cerę wyraźnie rozświetloną, czystą, napiętą i elastyczną.

Stosowanie: nałożyć na skórę twarzy i szyi z pominięciem okolic oczu i błon śluzowych. Przykryć przezroczystą folią i pozostawić na 10-15 minut, a następnie nie zmywając nałożyć Serum z 5% reti-nolem i/lub Serum z 10% witaminą C. Nie zmywać skóry minimum 6-8 godzin

Pojemność 30 ml.

1924

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło