Yasumi HYALURONIC ampoule KWAS HIALURONOWY  10x3ml Do cery odwodnionej, suchej, wrażliwej Całe opakowanie

Yasumi HYALURONIC ampoule KWAS HIALURONOWY 10x3ml Do cery odwodnionej, suchej, wrażliwej Całe opakowanie

139,00 zł
Brutto

Yasumi HYALURONIC - Ampułki 10x3ml z Kwasem Hialuronowym. Regularne stosowanie ampułki YASUMI Hyaluronic przywraca prawidłowe nawilżenie skóry oraz sprawia, że jest napięta i elastyczna.

1665

Hyaluronic - Ampułka z kwasem hialuronowym

Kierunek działania: nawilżenie, uelastycznienie skóry, redukcja zmarszczek

Przeznaczenie: do cery odwodnionej, suchej, wrażliwej, z tendencją do powstawania zmarszczek

Pojemność: 10szt x 3ml

Opis:

Ampułka Hyaluronic do pielęgnacji cery odwodnionej, suchej, wrażliwej, z tendencją do powstawania zmarszczek. Preparat silnie nawilża skórę, zapobiegając przy tym utracie wody z naskórka. Kwas hialuronowy posiada zdolność wiązania wody w skórze, a także długotrwale zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Tworzy film ochronny, który stanowi zabezpieczenie przed utratą wody z komórek. Ponadto zabezpiecza skórę przed utratą elastyczności.

Regularne stosowanie ampułki YASUMI Hyaluronic przywraca prawidłowe nawilżenie skóry oraz sprawia, że jest napięta i elastyczna.

Efekty / korzyści:

Nawilżona skóra

Uelastyczniona i napięta skóra

Składniki aktywne zawarte w ampułce:

Kwas hialuronowy - Kwas hialuronowy ma niezwykłą zdolność utrzymania nawilżenia skóry. Ponad połowa zawartości kwasu hialuronowego w naszym organizmie znajduje się w skórze. Niestety wraz z wiekiem, szczególnie po 50 roku życia, jego ilość znacznie maleje. Także w okresie letnim, pod wpływem promieniowania UV kwas hialuronowy ulega fotodegradacji, prowadząc do procesu fotostarzenia się skóry. Wraz z spadkiem jego ilości, zmienia się struktura włókien kolagenowych, co prowadzi do powstawania zmarszczek i bruzd, skóra staje się sucha i pomarszczona.

Najlepsze połączenia w pielęgnacji gabinetowej i domowej:

  1. Wtłaczać preparat za pomocą sonoforezy (szpatułka do kawitacji, ultradźwięki).

  2. Preparat można używać do mezoterapii bezigłowej.

  3. Urządzenia do domowej pielęgnacji: Peeling kawitacyjny (oczyszczanie w celu zwiększenia wchłaniania substancji aktywnych zawartych w preparatach) lub Ultradźwięki (wprowadzanie do głębszych warstw skóry substancji aktywnych zawartych w preparatach).

Sposób użycia:

GABINET: Preparat nałożyć na oczyszczoną skórę. Zaleca się wprowadzanie sonoforezą, ultradźwiękami, mezoterapią bezigłową.

DOM: Stosować rano i wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę. Delikatnie wmasować. Następnie nałożyć odpowiedni krem dobrany przez kosmetologa.

YASUMI
1665

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło