Yasumi KWAS HIALURONOWY  1x3ml Do cery odwodnionej, suchej, wrażliwej, z tendencją do powstawania zmarszczek

Yasumi HYALURONIC 1x3ml KWAS HIALURONOWY Do cery odwodnionej, suchej, wrażliwej

16,00 zł
Brutto

Yasumi HYALURONIC - Ampułka 3ml z Kwasem Hialuronowym. Regularne stosowanie ampułki YASUMI Hyaluronic przywraca prawidłowe nawilżenie skóry oraz sprawia, że jest napięta i elastyczna.

1665

Hyaluronic - Ampułka z kwasem hialuronowym

Kierunek działania: nawilżenie, uelastycznienie skóry, redukcja zmarszczek

Przeznaczenie: do cery odwodnionej, suchej, wrażliwej, z tendencją do powstawania zmarszczek

Pojemność: 1szt x 3ml

Opis:

Ampułka Hyaluronic do pielęgnacji cery odwodnionej, suchej, wrażliwej, z tendencją do powstawania zmarszczek. Preparat silnie nawilża skórę, zapobiegając przy tym utracie wody z naskórka. Kwas hialuronowy posiada zdolność wiązania wody w skórze, a także długotrwale zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Tworzy film ochronny, który stanowi zabezpieczenie przed utratą wody z komórek. Ponadto zabezpiecza skórę przed utratą elastyczności.

Regularne stosowanie ampułki YASUMI Hyaluronic przywraca prawidłowe nawilżenie skóry oraz sprawia, że jest napięta i elastyczna.

Efekty / korzyści:

Nawilżona skóra

Uelastyczniona i napięta skóra

Składniki aktywne zawarte w ampułce:

Kwas hialuronowy - Kwas hialuronowy ma niezwykłą zdolność utrzymania nawilżenia skóry. Ponad połowa zawartości kwasu hialuronowego w naszym organizmie znajduje się w skórze. Niestety wraz z wiekiem, szczególnie po 50 roku życia, jego ilość znacznie maleje. Także w okresie letnim, pod wpływem promieniowania UV kwas hialuronowy ulega fotodegradacji, prowadząc do procesu fotostarzenia się skóry. Wraz z spadkiem jego ilości, zmienia się struktura włókien kolagenowych, co prowadzi do powstawania zmarszczek i bruzd, skóra staje się sucha i pomarszczona.

Najlepsze połączenia w pielęgnacji gabinetowej i domowej:

  1. Wtłaczać preparat za pomocą sonoforezy (szpatułka do kawitacji, ultradźwięki).

  2. Preparat można używać do mezoterapii bezigłowej.

  3. Urządzenia do domowej pielęgnacji: Peeling kawitacyjny (oczyszczanie w celu zwiększenia wchłaniania substancji aktywnych zawartych w preparatach) lub Ultradźwięki (wprowadzanie do głębszych warstw skóry substancji aktywnych zawartych w preparatach).

Sposób użycia:

GABINET: Preparat nałożyć na oczyszczoną skórę. Zaleca się wprowadzanie sonoforezą, ultradźwiękami, mezoterapią bezigłową.

DOM: Stosować rano i wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę. Delikatnie wmasować. Następnie nałożyć odpowiedni krem dobrany przez kosmetologa.

YASUMI
1665

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło