• -20,00 zł

Inno-TDS Hair VITAL 1x2,5ml Do Mezoterapii Skóry Głowy Dla Kobiet

79,00 zł
59,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto
 • Specjalistyczny preparat do mezoterapii skóry głowy u kobiet. Zastosowanie: łysienie u kobiet, wypadanie włosów spowodowane: przebytą ciążą, farbowaniem włosów, niewłaściwą pielęgnacją skóry głowy, osłabienie i brak blasku włosów w wyniku niedoboru witamin, stresu i diet wykluczeniowych.

Opis

Inno-TDS Hair Vital 2,5ml

Intensywna kuracja wspomagająca wzrost włosów oraz przeciwdziałająca ich utracie. Zwiększa gęstość oraz dostarcza odpowiednią ilość substancji odżywczych dla cebulek włosowych.

Preparat przeznaczony dla kobiet.

Wskazania 

 • Łysienie telogenowe u kobiet,
 • Łysienie plackowate, 
 • Wypadanie włosów spowodowane przebytą ciążą, farbowaniem lub niewłaściwą pielęgnacją skóry głowy,
 • Przywrócenie balansu i pobudzenie regeneracji skóry,
 • Osłabienie i brak blasku włosów w wyniku: niedoborów witamin i minerałów, przewlekłego stresu, przebytych infekcji, dysbiozy jelitowej oraz diet wykluczeniowych. 

Skład 

 • Kompleks Aminokwasów Siarkowych

Aminokwasy to substancje, z których zbudowane są wszystkie białka w naszym organizmie. Nasze włosy i paznokcie swoją siłę i elastyczność zawdzięczają dużej ilości tzw. aminokwasów siarkowych. Zaliczamy do nich metioninę, cystynę i cysteinę. Ich najważniejszą rolą jest tworzenie mostków siarczkowych, dzięki którym włosy odzyskują zdrowy wygląd i stają się mniej kruche i odporne na pękanie.

 • Glukonian żelaza

Żelazo jest ważnym pierwiastkiem wchodzącym w skład hemoglobiny, która uczestniczy w transporcie tlenu. Dlatego w  niedoborach żelaza spada ilość dostarczanego do organizmu tlenu. Otrzymują go przede wszystkim niezbędne do życia organy: mózg, serce, nerki. Do włosów dociera mniej tlenu niż ilość wymagana dla ich prawidłowego wzrostu. Powoduje to osłabienie włosów, które stają się cienkie, matowe, a następnie wypadają.

 • Biotyna ( Witamina B7)

Nazywana jest witaminą piękna, ponieważ korzystnie wpływa na wygląd włosów, skóry i paznokci. Uczestniczy w procesie powstawania keratyny, przyspiesza wzrost włosów i ogranicza ich siwienie.

 • Tauryna

Dodaje energii i stymuluje wzrost włosów. Hamuje wytwarzanie prozapalnych cytokin, które biorą udział w procesie włóknienia skóry głowy. Zjawisko włóknienia jest najczęściej obserwowane w przypadku łysienia bliznowaciejącego.

 • Związki wapnia i magnezu

Niedobór wapnia i magnezu powoduje osłabienie i wypadanie włosów.  Najczęściej obserwujemy go u osób spożywających duże ilości kawy, u kobiet po przebytej ciąży i efekt źle zbilansowanych diet odchudzających. Obecne w koktajlu HAIR VITAL wapń i magnez uzupełniają niedobory tych składników w mieszkach włosowych.

Stosowanie

Zgodnie z protokołem aplikacyjnym.

Rekomendowana ilość zabiegów 

8

Czas pomiędzy zabiegami 

7 dni 

pH produktu 

7.0-7.5 

Opakowanie 

1x2,5ml 

UWAGA! Podana cena dotyczy jednej ampułki z preparatem o pojemności 2,5 ml.

Opakowanie zawiera 4 ampułki. W przypadku zakupu jednej ampułki, opakowanie przydzielane jest losowo.

 

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
 • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło