• -10,00 zł

Natinuel ACNE STOP FLUID 50ml Oczyszcza Skórę I Redukuje Stany Zapalne

169,00 zł
159,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

ACNE STOP to preparat aktywny dermatologicznie, działający na cztery podstawowe czynniki, które leżą u podstaw problemu skóry z trądzikiem.

Opis:

ACNE STOP to preparat aktywny dermatologicznie, działający na cztery podstawowe czynniki, które leżą u podstaw problemu skóry z trądzikiem. Substancje aktywne jak witamina PP, kwas salicylowy, retinoid i nowy kompleks multiaktywny anty-acne posiadają właściwości biochemiczne oraz synergię działania. Regulują proliferację bakterii i hiperkeratynizację. Hamują enzym 5 alfa-reduktazy, który jest odpowiedzialny za nadmierne wydzielanie sebum. Normalizują procesy i stany zapalne.

Wskazania:

Aby osiągnąć zadowalające rezultaty w zabiegach, które mają przeciwdziałać nadmiernemu wydzielaniu sebum, tworzeniu się zaskórników, różnych postaci trądziku, należy interweniować w sposób zdecydowany, obejmujący wszystkie aspekty problemu.

Działanie:

Normalizacja i oczyszczenie skóry z zaskórników i komedonów, szybkie ustępowanie objawów trądzikowych. Znormalizowana i zdrowa skóra o elastycznym wyglądzie.

 

Skład:

Witamina PP (Niacyna), Retinal, Anty-Acne Complex, Kwas salicylowy

Opakowanie:

Butelka z pipetą 50 ml

Natinuel

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło