Camaleon ULTRA Plus Lactico&Glicolico 15ml Koncentrat - Redukuje i rozjaśnia przebarwienia, wzmacnia odnowę komórkową

REGENERUJĄCY PEELING Z KWASEM MLEKOWYM I GLIKOLOWYM

Widoczne rezultaty już po 7 dniach!

Zabieg z kwasem glikolowym zawierający 97% składników pochodzenia naturalnego. Formuła zawiera kompleks naturalnych ekstraktów bogatych w alfa-hydroksykwasy, które działają jak środki złuszczające, promując proliferację komórek. Ponieważ te alfa-hydroksykwasy pochodzą z naturalnych ekstraktów, nie powodują podrażnień skóry. Peeling z kwasem glikolowym ma udowodnione działanie na ciemne plamy, przyspieszając odnowę komórek, zmniejszając pigmentację i zwiększając produkcję kolagenu w skórze.

ODPOWIEDNI DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

NIE ZAWIERA PARABENÓW - NIE ZAWIERA SILIKONU - NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW - NIE ZAWIERA BARWNIKÓW


REGENERUJĄCY PEELING Z KWASEM MLEKOWYM I GLIKOLOWYM

Kwas glikolowy do złuszczania twarzy, który osłabia połączenia między martwymi komórkami, z silnym działaniem odnawiającym komórki. Zmniejsza ciemne plamy spowodowane działaniem słońca, dzięki jego zdolności do regeneracji komórek i depigmentacji. Zmniejsza ślady spowodowane przez trądzik. Hamuje powstawanie wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry.

W ciągu dnia zalecamy stosowanie go w połączeniu z produktem nawilżającym, zawierającym witaminy lub kwas hialuronowy.Wieczorem, ponieważ działanie odnawiające wzrasta w nocy, zalecamy stosowanie głównie przed snem, ponieważ zwiększa to jego korzyści.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Alfa-hydroksykwasy pomagają złuszczać skórę, usuwając warstwę martwych komórek i wnikając znacznie głębiej w skórę właściwą, pobudzając wytwarzanie kolagenu.

Peeling z kwasem mlekowym i glikolowym zawiera kompleks naturalnych kwasów AHA pochodzących z 5 naturalnych ekstraktów: borówki (kwas mlekowy), trzciny cukrowej (kwas glikolowy), klonu (kwas jabłkowy i winowy), pomarańczy i cytryny (kwas cytrynowy).

Z organiczną wodą z owoców cytryny: Substytut zwykłej wody, ten ekstrakt roślinny jest pozyskiwany bezpośrednio z cytryny, co zwiększa skuteczność składników aktywnych formuły. Certyfikowany organicznie przez Ecocert, biokompatybilny z ciałem, z olejkami eterycznymi i solami mineralnymi, które zwiększają skuteczność zabiegu złuszczającego kwasem glikolowym.

Sposób użycia:
Niewielką ilość koncentratu nanieść na oczyszczoną skórę twarzy rano i wieczorem Następnie można nałożyć koncentrat z kwasem hialuronowym lub krem odpowiedni dla cery.
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło