Arcaya ARGAN OIL & MANGO Ampułka 2ml. 80% NNKT - hamuje proces starzenia!!!

Arcaya ARGAN OIL & MANGO 1x2ml. 80% NNKT - hamuje proces starzenia

13,00 zł
Brutto

Zapobiega przesuszeniu oraz starzeniu się skóry, neutralizując wolne rodniki. Wyciąg z mango nadaje gładkość i likwiduje szorstkość.

1033

Naturalne serum hamujące proces starzenia.  

Pochodzący z Maroka olejek arganowy to bogactwo witaminy E i 80 % NNKT. Zapobiega przesuszeniu oraz starzeniu się skóry, neutralizując wolne rodniki. Wyciąg z mango nadaje gładkość i likwiduje szorstkość.

 Składniki aktywne:

olejek arganowy,

wyciąg z mango,

olejek jojoba,

lecytyna.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie koncentratów w ampułkach. Każda ampułka zawiera czystą substancję aktywną o maksymalnej skuteczności. Nasz asortyment obejmuje 24 rodzaje ampułek, przyczyniając się do urozmaicenia oferty każdego salonu kosmetycznego. Skład wszystkich ampułek dopasowano w sposób, umożliwiający różnorodne zestawienia, a w razie potrzeby, kombinację produktów. Cenimy substancje o silnym działaniu. W ten sposób zapewniamy dobranie właściwej ampułki dla każdego typu skóry i każdego rodzaju pielęgnacji.

Przygotowując nasze produkty zwracamy szczególną uwagę na dopuszczalne maksymalne stężenie składników. Już podczas pierwszego zastosowania przekonamy się, że żadna ampułka nie może działać intensywniej! Zawartość wszystkich ampułek odznacza się świeżą i delikatną konsystencją, dlatego też skóra dosłownie „wchłania” substancję. Higieniczne zamknięcie szklanych ampułek (z odłamywaną zatyczką) eliminuje potrzebę konserwowania preparatów zapewniając im świeżość aż do otwarcia.

Wszystkie ampułki można stosować w połączeniu z zabiegami laserowymi i ultradźwiękami.

Większość ampułek można stosować podczas jonoforezy.

1033
Related Products ( 16 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło