Producenci

Promocja! IBSA PROFHILO - Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe 2ml. Utranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Zobacz większe

IBSA PROFHILO 1x2ml Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe

Preparat wygładza zmarszczki oraz liftinguje skórę,  nadając skórze utracony efekt sprężystości. Dzięki wyselekcjonowaniu naturalnego HA o stężeniu 64mg skumulowanego w jednej dawce oraz zastosowaniu generacji sieciowania (stabilizacji termicznej) jest praktycznie pozbawiony wad.

Więcej szczegółów

IBSA LABORATORIUM

Nowy produkt

460,00zł

520,00zł

- 60,00zł

PROFHILO H+L to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

Składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA, o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu – aż 64 mg, w tym:

L-HA, którego działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).

Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających, które neutralizują wiotkość skóry. Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy.

Preparat wygładza zmarszczki oraz liftinguje skórę,  nadając skórze utracony efekt sprężystości. Stabilizowane kompleksy hybrydowe PROFHILO to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając, uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładzając zmarszczki oraz wysmuklając rysy twarzy.

PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy.

Dzięki wyselekcjonowaniu naturalnego HA o stężeniu 64mg skumulowanego w jednej dawce oraz zastosowaniu generacji sieciowania (stabilizacji termicznej) jest praktycznie pozbawiony wad.

Zastosowanie:

  • zwiększenie napięcia skóry
  • nadanie skórze sprężystości
  • wysmuklenie rysów twarzy
  • neutralizacja chomiczków
  • przywrócenie utraconego konturu  
  • wygładzenie  zmarszczek

Utrzymywanie się efektu: Efekt utrzymuje się od 6 miesięcy do 2 lat w zależności od indywidualnych czynników typu skóry, takich jak wiek i styl życia.

Preparat zawiera: Stabilizowane kompleksy hybrydowe HA o najwyższym dostępnym stężeniu - 64 mg a w tym:

  • - L-HA ( działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej)
  • - H-HA (główny komponent rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu)

Opakowanie: 1 strzykawka x 2ml preparatu

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

IBSA PROFHILO 1x2ml Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe

30 innych produktów w tej samej kategorii: