Dziękuję Pondi

person Dodane przez: Anna list Kategoria: Category 1 Dnia: favorite Ulubione: 417

Pewnej styczniowej soboty zaczęło się szybko sprzedawać Densefirm breast serum. Do piątego z kolei zamówienia podejrzewałam grono koleżanek, które spotkało się na szkoleniu i wymieniało opiniami. Po szóstym, zapytałam klientkę "co się dzieje?" I okazało się, że całkiem niespodziewanie na YouTube pojawił się link do mojego sklepu przy okazji krótkiej prezentacji produktu.

Produkt jest rewelacyjny ale do tej pory był preparatem niszowym, skierowanym głównie do wyspecjalizowanych gabinetów i ośrodków spa. Teraz został odkryty przez szersze grono kobiet. 

Dziękuję Pondi!!  Nie znamy się, nie uprzedziłaś mnie że zamierzasz polecić mój sklep, pokazałaś mi jak silny może być przekaz medialny. Jak mocno przekłada się na zamówienia....

Jestem boomerem, choć osobiście zaliczam się do pokolenia X. Jestem vintage bo przedkładam real nad virtual world. Pomimo tego, że wiem jak ważny jest FB, insta i shortsy - nie ma mnie tam. Świadomy wybór. Nie jestem w stanie więcej czasu spędzać w sieci aniżeli absolutne minimum niezbędne do funkcjonowania sklepu online. Wiem co tracę, wiem co zyskuję. I zdania nie zamierzam zmieniać. Ale chylę czoła... I dziękuję raz jeszcze. 

Anna

Comments

W tej chwili brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło