De Noyles NEUROCALM 10x2ml  Ampułki dla cer wrażliwych

De Noyle's NEUROCALM 10x2ml Ampułki dla cer wrażliwych

105,00 zł
Brutto

Preparat neurokosmetyczny redukujący stres. Zapewnia komfort i zmniejsza reakcje typowe dla cer wrażliwych. Ampułki dla cer wrażliwych

1963

Preparat neurokosmetyczny redukujący stres. Zapewnia komfort i zmniejsza reakcje typowe dla cer wrażliwych. 


Aktywne składniki:
MEDIACALM ®: oparty na najnowszych osiągnięciach neurokosmetyki, wpływa na system nerwowy, działa łagodząco na cery wrażliwe. Pozyskany z Punarnavy (Boerhavia difusa), cenionej rośliny indyjskiej o właściwościach przeciwzapalnych. Chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska (temperatury, zanieczyszczenia) i stresu biologicznego (cykl menstruacyjny, emocje). Ogranicza uwalnianie neuroprzekaźników odpowiedzialnych za typowe reakcje dla cer wrażliwych ( zaczerwienienia, couperose, przedwczesne starzenie się skóry). Jest pomocny w przypadku opuchlizny, gdyż zwiększa wytwarzanie neuroprzekaźnika ograniczającego stany zapalne.

LYSINE jest aminokwasem o właściwościach łagodzących i naprawczych. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką.

PANTHENOL jest witaminą z grupy B. Regeneruje komórki skóry i przyczynia się do stymulacji wytwarzania kolagenu. Panthenol aktywuje metabolizm komórkowy, posiada działanie łagodzące, nawilżające i chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

BISABOLOL i AZULEN to aktywne substancje pozyskiwane z rumianku o działaniu kojącym i regenerującym.

WODA STORCZYKOWA woda kwiatowa pozyskana przez zbieranie pary w procesie destylacji. Zawiera rozpuszczalne molekuły aromatyczne. Woda działa naprawczo i nawilżająco na skórę.


NIE ZAWIERA parabenów, olejków mineralnych, perfum i alkoholu.

1963
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło