Yasumi DRY SKIN 10x3ml Ampułki Nawilżające Całe opakowanie

Yasumi DRY SKIN 10x3ml Ampułki Nawilżające Całe opakowanie

139,00 zł
Brutto

Ampułka Dry Skin przeznaczona jest do cery suchej, odwodnionej i wrażliwej. Preparat silnie nawilża, przynosząc natychmiastową ulgę suchej skórze, ponadto wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Lipidure® ma niezwykłą zdolność wiązania i zatrzymywania wody w skórze sprawiając, że jest ona niezwykle nawilżona.

2095

DRY SKIN– ampułka (10szt)

Kierunek działania:odbudowa naturalnej bariery ochronnej skóry

Przeznaczenie: do cery suchej, odwodnionej, wrażliwej

Pojemność: 3ml x 10szt Całe opakowanie

Opis

Ampułka Dry Skin przeznaczona jest do cery suchej, odwodnionej i wrażliwej. Preparat silnie nawilża, przynosząc natychmiastową ulgę suchej skórze, ponadto wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

Lipidure® ma niezwykłą zdolność wiązania i zatrzymywania wody w skórze sprawiając, że jest ona niezwykle nawilżona. Dodatkowo wzmacnia strukturę lipidów międzykomórkowych, powstrzymując przeznaskórkową utratę wody.

Kwas hialuronowy pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry, a tym samym zapobiega destrukcji włókien kolagenowych i powstawaniu zmarszczek.

Gliceryna ułatwia długotrwałe wiązanie wody w głębszych warstwach skóry. Naturalna betaina redukuje przeznaskórkową utratę wody. Miód przenika przez warstwę rogową naskórka i odżywia skórę.

Pektyny zawarte w ampułce tworzą film ochronny na powierzchni skóry, który zapobiega utracie wody i działa wygładzająco na naskórek. Regularne stosowanie ampułki YASUMI Dry Skin przywraca prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wzmacnia i odbudowuje naturalną barierę ochronną. Skóra staje się odżywiona i wygładzona.

Efekty / korzyści:

  • Nawilżona skóra
  • Wzmocniona bariera ochronna skóry
  • Skóra miękka i gładka

Składniki aktywne zawarte w ampułce:

Hialuronian sodu

Kwas hialuronowy ma niezwykłą zdolność utrzymania nawilżenia skóry. Ponad połowa zawartości kwasu hialuronowego w naszym organizmie znajduje się w skórze. Niestety wraz z wiekiem, szczególnie po 50 roku życia, jego ilość znacznie maleje. Także w okresie letnim, pod wpływem promieniowania UV kwas hialuronowy ulega fotodegradacji, prowadząc do procesu fotostarzenia się skóry. Wraz z spadkiem jego ilości, zmienia się struktura włókien kolagenowych, co prowadzi do powstawania zmarszczek i bruzd, skóra staje się sucha i pomarszczona.

Lipidure® (POLYQUATERNIUM-51)

Syntetyczny, biokompatybilny polimer, którego struktura jest zbliżona do fosfolipidów błon komórkowych. Składnik intensywnie nawilżający, ma niezwykłe zdolności wiązania wody i zatrzymywania jej w warstwie rogowej naskórka, doskonale imitując NMF. Dodatkowo wzmacnia strukturę lipidów międzykomórkowych, powstrzymując TEWL. Swoje działanie wykazuje nawet w warunkach niskiej wilgotności i przy bardzo suchej skórze.

Gliceryna

Posiada silne właściwości higroskopijne, przyciąga wodę z otoczenia, zatrzymując wilgoć w warstwie rogowej naskórka. Dzięki czemu skóra jest wyraźnie nawilżona. Ponadto gliceryna penetruje do głębszych warstw skóry, gdzie ułatwia długotrwałe wiązanie wody ( nawet do 24 godzin).

Betaina

Roślinny aminokwas otrzymywany z melasy buraka cukrowego (trimetyloglycyna), pochodna glicyny, związek hydrofilowy o silnym działaniu nawilżającym. Redukuje przeznaskórkową utratę wody, dzięki temu skóra jest lepiej nawilżona, miękka i gładka. Dodatkowo chroni komórki przed detergentami. Jako związek bipolarny o małej cząsteczce ma niezwykłe zdolności oddziaływania z wodą i podobnymi do wody cząsteczkami, nadaje roztworom wyjątkowe odczucie jedwabistości.

Miód

Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry, a także dostarcza jej wielu składników odżywczych, m.in.: cukry, witaminy, enzymy, mikro i makroelementy, kwasy owocowe. Przenika przez warstwę rogową naskórka. Zmiękcza, wygładza i lekko rozjaśnia skórę.

Pektyny

Naturalnie występujące związki w owocach, tworzą cement międzykomórkowy, zapobiegający utracie wody i utrzymujący odpowiednią jędrność skórki. Właściwości te zostały wykorzystane również w kosmetyce, pektyny stosuje się w celu utworzenia filmu ochronnego na powierzchni skóry, który będzie zabezpieczał przed utratą wody. Ponadto będzie działał wygładzająco i doda skórze jędrności.

Sposób użycia:

GABINET: Preparat nałożyć na oczyszczoną skórę. Zaleca się wprowadzanie sonoforezą, ultradźwiękami lub mezoterapią bezigłową.

DOM: Stosować rano i wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę. Delikatnie wmasować. Następnie nałożyć odpowiedni krem dobrany przez kosmetologa.

YASUMI
2095

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło