Lavigor REGENHIAL GEL 50ml Serum z kwasem hialuronowym

LaviGor REGENHIAL GEL 50ml Serum z kwasem hialuronowym

89,00 zł
Brutto

Polecany dla skóry odwodnionej, podrażnionej, zranionej oraz do zabiegów z zakresu mezoterapii mikroigłowej. 

3203
1% kwas hialuronowy (sól sodowa) w postaci żelowego serum o właściwościach intensywnie nawilżających, rewitalizujących i regenerujących skórę. Polecany dla skóry odwodnionej, podrażnionej, zranionej oraz do zabiegów z zakresu mezoterapii mikroigłowej. 

Skład kosmetyku:
  • Kwas hialuronowy 1% - naturalny biopolimer biorący udział w procesie tworzenia tkanki łącznej, należący do grupy glikozamikanów, naturalnie produkowany w naskórku przez keratynocyty w małej ilości oraz w większej ilości w skórze właściwej przez fibroblasty. Zatrzymuje wodę wewnątrz komórek i tkanek, ułatwia krążenie płynów ustrojowych, wpływa na procesy regeneracji i odnowy skóry, zapewnia właściwe funkcjonowanie sieci włókien proteinowych w skórze odpowiedzialnych za elastyczność, giętkość, gęstość i objętość oraz jest prekursorem powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny oraz pozostawia na skórze „ochronny film” przeciwdziałający parowaniu i utracie wilgoci ze skóry.
Sposób użycia: w codziennej pielęgnacji, aplikować na oczyszczoną skórę (również po opalaniu). W przypadku skóry zranionej, oczyścić ranę, nałożyć odpowiednią ilość żelu, a następnie nałożyć jałowy kompres lub bandaż.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku wrażliwości na jakikolwiek ze składników preparatu (patrz lista).

INCI: aqua, polysorbate 20, sodium hyaluronate, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

Interakcje: nie używać jednocześnie z produktami zawierającymi czwartorzędowe sole amonowe (chlorki benzalkoniowe), ponieważ kwas hialuronowy może ulec wytrąceniu.

Przeznaczenie produktu:do użytku profesjonalnego i domowego

LaviGor
3203

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło