Ilustrowany Atlas Mezoterapii Estetycznej Substancje aktywne - dawkowanie - podawanie Wspaniałe ilustracje, praktyczne porady

Ilustrowany Atlas Mezoterapii Estetycznej Substancje aktywne - dawkowanie - podawanie Wspaniałe ilustracje, praktyczne porady

179,00 zł
Brutto

Substancje aktywne - dawkowanie - podawanie. Wspaniałe ilustracje, praktyczne porady

2851

Mezoterapia jest prostą i efektywną metodą leczenia. Polega na ukierunkowanej aplikacji substancji aktywnych leku do skóry i tkanki łącznej w postaci mikroiniekcji. Metoda ta została opracowana ponadto 50 lat temu we Francji przez Michela Pistora.


Dr Britta Knoll, autorka tej publikacji jest przewodniczącą German Mesotherapy Association. Przed 25 laty poznawała tajniki mezoterapii w Paryżu, u jej twórcy - Michela Pistora. Od tego czasu skoncentrowała się na badaniu, stosowaniu i nauczaniu tej skutecznej formy leczenia. Dr Gerhard Sattlerjest Przewodniczącym Stowarzyszenia Chirurgii Estetycznej w Niemczech oraz Dyrektorem Wykonawczym Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Dermatologicznej, jest także członkiem innych specjalistycznych towarzystw naukowych. Kieruje Kliniką Rosenpark w Darmstadt w Niemczech. Jest między innymi autorem lllustrated Atlas of Esthetic Botulinum Toxin Therapy wydanego nakładem Wydawnictwa KVM (Ouintessence Publishing Company).
Praktyczna wiedza


Ilustrowany Atlas Mezoterapii Estetycznej prezentuje krok po kroku na 165 kolorowych ilustracjach wprowadzenie do mezoterapii. Szczegółowo omówiono takie tematy, jak odmładzanie skóry (Mesolift), leczenie wypadania włosów (MesoHair), leczenie miejscowych tkanek tłuszczowych i cellulitu. W podstawowej części książki opisano substancje aktywne, kwestie prawne, materiały i techniki. W części praktycznej zaprezentowano postępowanie obejmujące różne części ciała, przed i po leczeniu oraz opcje terapii skojarzonej. Opublikowane fotografie potwierdzają autentyczne korzyści i skuteczność mezoterapii.


Dodatkowo
Wspaniałe ilustracje:: Obszerna sekwencja fotografii wizualizuje etapy postępowania w mezoterapii.
Unikatowa prezentacja:: Seria zdjęć oraz schematy przybliżają krok po kroku praktyczne aspekty leczenia.
Praktyczne porady:: Materiały pomocnicze i informacyjne (niektóre w formie szablonów do kopiowania) mogą być wykorzystywane nie tylko do dokumentowania, ale także w celu poinformowania pacjenta i uzyskania jego zgody na leczenie.

Spis treści:

1. Definicja mezoterapii
2. Substancje aktywne
3. Dokumentacja i organizacja pracy
4. Objawy uboczne
5. Materiały i techniki
6. Wizyta lekarska
7. Leczenie
8. Terapie miejscowe
9. Opisy przypadków
10. Pomoce dla terapeutów
11. Aneks

2851
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło