Viviean Glyco Exfoliant 50% AHA 1x2ml Wygładza i regeneruje skórę

Viviean Glyco Exfoliant 50% AHA Ampułka 1x2ml Wygładza i regeneruje skórę

11,00 zł
Brutto

Viviean GlYCO EXFOLIANT 50% AHA Ampułka 1x2ml. Wygładza i regeneruje skórę, stymuluje odnowę komórekwpływa na spłycenie zmarszczek, nawilża

1106

Glyco Exfoliant 50% AHA zawiera kwas glikolowy i mlekowy. 

Peeling zalecany w szczególności dla cer: uszkodzonych słońcem, dojrzałych, suchych, w przypadku przebarwień, zmarszczek, skór nadmiernie pogrubionych, a także trądzikowych i łojotokowych.

Efekty stosowania Glyco Exfoliant 50%

  • wygładza i regeneruje skórę
  • stymuluje odnowę komórek
  • wpływa na spłycenie zmarszczek
  • nawilża
  • poprawia elastyczność i jędrność skóry
  • odblokowuje pory
  • poprawia stan cer tłustych
  • rozjaśnia przebarwienia
  • zwiększa absorpcję stosowanych kosmetyków

Zalecenia przy stosowaniu Glyco Exfoliant 50 % AHA

po zabiegu stosować krem z wysokim filtrem ochronnym- SPF. Efekty działania kwasów AHA nie są trwałe, gdyż nasza skóra ulega stale procesowi rogowacenia, dlatego zaleca się powtarzanie w ciągu roku kuracji Glyco Exfoliant. Zaleca się stosowanie serii zabiegów 2 do 4 razy w roku przez okres 3-8 tygodni, w zależności od potrzeb skóry.

stosować Glyco Exfoliant 1-2 x w tygodniu, czasy aplikacji: 1-3 zabieg 4-5 minut, następne zabiegi 7-8 minut. Przy cerach wrażliwych, delikatnych stosuj krótsze czasy aplikacji. Zaleca się stosowanie kremów AHA w domu na ok. 2 tygodnie przed rozpoczęciem serii zabiegów. Stosując Glyco Exfoliant 50% AHA nie używamy innych środków peelingujących - przy cerach np. bardzo wrażliwych bądź na początku serii zabiegów można rozcieńczyć Glyco Exfoliant z wodą w stosunku 50% na 50%. Kwas glikolowy działa od momentu jego nałożenia, dlatego zaleca się nakładać ampułkę w możliwe krótkim czasie. Pamiętaj, aby nakładając produkt nie dostał się on do oczu. - po nałożeniu ampułki może wystąpić chwilowe uczucie pieczenia, jest to reakcja normalna. W przypadku, gdy uczucie to nie ustępuje, bądź jest zbyt uciążliwe należy zmyć produkt dokładnie wodą.

  Zastosowanie: oczyścić twarz mleczkiem i tonikiem, nałożyć całą ampułkę Glyco Exfoliant na twarz, szyję i dekolt, pozostawić na 4-8 minut (patrz czasy aplikacji), zmyć dużą ilością wody, nałóż odpowiedni krem lub ampułkę Viviean: Comfort lift caviar cream Zastosowanie ampułki kawiorowej, z retinolem lub O2 Aroma wpływa łagodząco.

Pamiętaj: po nałożeniu Glyco Exfoliant może występować uczucie mrowienia skóry, zaczerwienienia, co jest reakcją naturalną. Uczucie to mija po chwili.  Jeżeli reakcje te są zbyt uciążliwe, produkt należy zmyć.

 W skład Glyco Exfoliant wchodzi również: - wyciąg z truskawki zawierający sole mineralne i witaminy z grupy B; działa zmiękczająco i napinająco - aloes o właściwościach nawilżających i łagodzących.

Glyco Exfoliant 50% AHA wystarcza na wykonanie 1 zabiegu, (1 ampułka = 1 zabieg) 

Glyco Exfoliant jest zalecany w szczególności dla cer uszkodzonych słońcem, dojrzałych, suchych, w przypadku przebarwień, zmarszczek, skór nadmiernie pogrubionych, a także trądzikowych i łojotokowych. Stosując Glyco Exfoliant należy używać do codziennej pielęgnacji kremu SPF 30 Hydra Cream.

Aktywne składniki: kwas glikolowy, kwas mlekowy, wyciąg z truskawki, aloes, pH: 3,5

1106

Zobacz także

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło