• -10,00 zł
LIDOOXIN forte 20% CREAM 30g -krem przedzabiegowy-topical anesthetic cream

LIDOOXIN FORTE 20% CREAM 30g (NOWA WIĘKSZA POJEMNOŚĆ) Krem przedzabiegowy z lidokainą

79,00 zł
69,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Krem znieczulający - lidokaina 20% -  miejscowo do zabiegów w zakresie medycyny estetycznej (mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, derma rollery, lasery CO2 i inne) oraz tatuażu i makijażu permanentnego.

Lidooxin Forte 20%  Cream 30 g - nowe, większe opakowanie - krem znieczulający z lidokainą

Krem znieczulający miejscowo do zabiegów w zakresie medycyny estetycznej (mezoterpia igłowa, mezoterpia mikroigłowa, derma rollery, lasery CO2 i inne) oraz tatuażu i makijażu permanentnego. Każdy gram zawiera: Lidocaine 110 mg, Methyl Paraben 1,5 mg

Stosowanie

Preparat zawiera 1 amidowy środek znieczulający miejscowo, lidokainę (20%). Stosuje się go na normalnej, nieuszkodzonej skórze, aby zapobiec bólowi przed niektórymi procedurami oraz zabiegami estetycznymi. Nie używaj tego produktu w uszach.

Jak stosować Lidooxin Forte®

Nie stosować na uszkodzoną/podrażnioną skórę lub otwarte rany, chyba że zaleci to lekarz. Przed użyciem tego produktu należy umyć ręce. Zastosuj ten produkt w odpowiednim miejscu zgodnie z zaleceniami. Czas pozostawania leku na skórze zależy od rodzaju wykonywanej procedury. Zazwyczaj stosuje się go co najmniej 20 minut przed wkłuciem igły i 1 godzinę przed drobnymi zabiegami skórnymi. 

Aby zastosować, wyciśnij przepisaną ilość kremu bezpośrednio na skórę. Nie wcierać. Przykryć szczelnym opatrunkiem/bandażem zgodnie z zaleceniami lekarza. Pozwól kremowi pozostać na miejscu, zwykle w grubej warstwie, zgodnie z zaleceniami lekarza. Zdejmij opatrunek i krem ​​i dokładnie oczyść okolicę, zwykle krótko przed zabiegiem lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Dawkowanie i czas stosowania zależą od wieku i stanu zdrowia oraz stosowanej procedury. Nie używaj większych ilości niż zalecono. Nie stosować na duże obszary skóry, nie podgrzewać ani nie pozostawiać na miejscu dłużej niż to zalecane. Umyj ręce natychmiast po użyciu, chyba że leczysz obszar dłoni. Unikaj dostania się produktu do oczu, nosa, uszu lub ust. Jeśli ten lek dostanie się do oczu, natychmiast dokładnie przepłucz narażone oko wodą lub solą fizjologiczną. 

Obszar poddany działaniu preparatu może być odrętwiały przez kilka godzin po zabiegu. Chroń obszar przed obrażeniami. Uważaj, aby nie uderzać, nie pocierać ani nie drapać obszaru ani nie wystawiać go na działanie ciepła/zimna, dopóki nie powróci czucie.

Środki ostrożności

Przed użyciem tego produktu należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie, jeśli pacjent ma uczulenie na lidokainę; lub jakikolwiek inny amidowy środek znieczulający (np. bupiwakaina) lub jakiekolwiek inne alergie. 

NIE NALEŻY STOSOWAĆ podczas ciąży lub karmienia piersią.

Zobacz także

Related Products ( 17 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło