Producenci

Promocja! Wake up Beauty Krem Znieczulający 12% lidocaine 20g Zobacz większe

Wake up Beauty Krem Znieczulający 12% lidocaine 20g

Preparat Wake up Beauty Lidokaina 12%, jest preparatem w formie kremo-żelu miejscowo znieczulającego do stosowania zewnętrznego.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

40,00zł

65,00zł

- 25,00zł

Lidokaina 12% Wake up Beauty

Preparat Wake up Beauty Lidokaina 12%, jest preparatem w formie kremo-żelu miejscowo znieczulającego do stosowania zewnętrznego.

SKŁADNIKI AKTYWNE: Lidokaina 12%

ZASTOSOWANIE:  Preparat do miejscowego znieczulenia skóry przed i w trakcie i w trakcie wykonywania zabiegu. Nie należy przechowywać otwartego preparatu, preparat należy zużyć po otwarciu.

SPOSÓB DZIAŁANIA: Lidokaina Wake up Beauty jest miejscowym środkiem znieczulającym typu amidowego. Lidokaina blokuje przewodzenie impulsów nerwowych, co daje efekt znieczulający. Skala znieczulenia skóry zależy od czasu pozostawienia preparatu na skórze i od zastosowanej dawki oraz indywidualnej wrażliwości na ból. Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

SPOSÓB UŻYCIA: Preparat wyłącznie do użytku zewnętrznego, nałożyć warstwę kremu na nie uszkodzoną skórę, odczekać od 10 do 30 minut, zmyć krem i przystąpić do zabiegu. Aby przyspieszyć działanie kremu, można na krem zastosować folię (opatrunek okluzyjny). Stopień znieczulenia skóry zależy od czasu pozostawienia preparatu na skórze i od skóry, proces nałożenia preparatu można powtórzyć. Nie na leży stosować oraz mieszać produktu WAKE UP BEAUTY Lidokaina z innymi preparatami.

Ważne jest dokładne zmycie kremu WAKE UP BEAUTY Lidokaina 12% preparatem dezynfekującym i solą fizjologiczną.

ZALECANA DAWKA: WAKE UP BEAUTY Lidokaina 12% jest przeznaczona do użytku zewnętrznego oraz miejscowego zastosowania na skórę u dorosłych. Nie zaleca się przekraczania zaleconej dawki (maksymalnie 1 opakowanie 20 gramowe na dobę / 1 zabieg). Nie należy stosować na większy obszar ciała niż 300 cm2.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Unikać kontaktu kremu z oczami. W obszarze oczu należy zachować szczególną ostrożność, omijać obszary skóry pod oczami i powieki. W razie kontaktu kremu z oczami, należy w trybie natychmiastowym przemyć oko czystą wodą oraz niezwłocznie skontaktować się z lekarzem okulistą.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wake up Beauty Krem Znieczulający 12% lidocaine 20g