Producenci

Promocja! Princes FILLER 1ml Zobacz większe

Princess FILLER 1ml

Princess FILLER 1ml. Ampułko-strzykawka zawiera 1,0ml wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego 23mg/ml. Jest doskonałym sposobem na pełne i zmysłowe usta, podnosi kąciki ust, uwypukla łuk kupidyna i wypełnia drobne linie zmarszczek.

Więcej szczegółów

Princess

Nowy produkt

230,00zł

260,00zł

- 30,00zł

  • Princess Filler jest to sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz zmarszczek na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego.

  • Ampułko-strzykawka zawiera 1,0ml wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego 23mg/ml.

  • Wykorzystywany do zabiegów na całej twarzy.

  • Jest doskonałym sposobem na pełne i zmysłowe usta, podnosi kąciki ust, uwypukla łuk kupidyna i wypełnia drobne linie zmarszczek.

  • Skutecznie usuwa także blizny na twarzy.

  • Produkty dają naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

 

Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology).

Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji.

W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego.

Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę.

Wypełniacze Princess są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.

Gama produktów Princess® spełnia najwyższe standardy jakości i charakteryzuje się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (<1 ppm).

Produkty gwarantują naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Princess FILLER 1ml