Biomak LIPO FIT DUO LF 200. Ultrasmukła sylwetka dzięki ultradźwiękom! Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej.

Biomak LIPO FIT DUO LF 200. Ultrasmukła sylwetka dzięki ultradźwiękom! Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej.

699,00 zł
Brutto

Biomak LIPO FIT DUO LF 200. Ultrasmukła sylwetka dzięki ultradźwiękom! Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej. Rozbicie komórek tłuszczowych i upłynnienie ich zawartości.  Ujędrnienie, dotlenienie skóry, poprawa spójności tkanki łącznej.

1114

Zabieg urządzeniem Lipo-Fit Duo usprawnia wymianę komórkową, wspomaga przyswajanie związków odżywczych i przyspiesza pozbywanie się szkodliwych produktów przemiany materii.

3 funkcje w jednym aparacie:

 • kawitacja – rozbijanie złogów tłuszczowych,
 • sonoforeza – przyspieszenie metabolizmu i ujędrnienie skóry,
 • kawitacja i sonoforeza łącznie – najlepszy efekt, bez konieczności zmiany funkcji.

Wygoda użycia – urządzenie bezprzewodowe z wbudowanym akumulatorem.

 Zestaw zawiera:

 • aparat Lipo-Fit DUO LF 200,
 • zasilacz 12-15V/0,5A,
 • instrukcję obsługi.

Ultradźwięki to dla wielu zwierząt normalnie słyszalny zakres fal. Emituje je na przykład słuchawka prysznicowa, co może tłumaczyć niechęć psów do kąpieli w wannie. Ludzie, chociaż ich nie słyszą, nauczyli się je wykorzystywać. Przykładem takiego doskonałego wykorzystania ultradźwięków jest urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i redukcji cellulitu Lipo-Fit Duo LF 200 marki Biomak. Wykorzystaj osiągnięcia naukowców do spełnienia marzeń o szczupłej sylwetce!

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit. Podczas zabiegu aparatem Lipo-Fit Duo na komórki działa kawitacja ultradźwiękowa, powodująca rozbicie komórek tłuszczowych i ich redukcję. Efektem jest utrata nadmiaru niechcianej tkanki oraz znaczna redukcja nierówności na skórze.

Aparat Lipo-Fit Duo LF 200 Zabieg tym urządzeniem usprawnia wymianę komórkową oraz sprawia, że organizm dużo lepiej przyswaja związki odżywcze i znacznie szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Urządzenie Lipo-Fit działa na trzech etapach:

1. rozbicie komórek tłuszczowych i upłynnienie ich zawartości

 2. przyspieszenie metabolizmu w tkankach, poprawa pracy układu limfatycznego, pobudzenie krążenia i masaż w głębi tkanek,

 3. ujędrnienie, dotlenienie skóry, poprawa spójności tkanki łącznej.

Zabieg urządzeniem Lipo-Fit Duo usprawnia wymianę komórkową, po nim organizm dużo lepiej przyswaja związki odżywcze i znacznie szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Dzięki 1 MHz ultradźwiękom uzyskujemy szybszą regenerację skóry po utracie wagi. Aparat posiada wbudowany akumulator, który ułatwi Ci pracę bez zbędnych przewodów. Dodatkową zaletą urządzenia Lipo-Fit Duo jest brak potrzeby specjalnego przygotowywania skóry do zabiegu. Na miejsce poddawane działaniu fal nakładamy po prostu żel do ultradźwięków, a zabieg wykonujemy przez 15–30 minut. W chwili gdy aparat wyłącza się, dokładamy żelu w kolejne miejsce. Zabieg należy wykonywać co 2 dni, minimum 10 zabiegów w serii.

 Dane techniczne aparatu:

 • Zasilanie: akumulator 9,6 V
 • Moc pobierana: 7 W
 • Częstotliwość ultradźwięków: 20 kHz +/- 1 kHz i 1 MHz +/- 20 kHz
 • Maks. natężenie ultradźwięków: 0,5 W/cm2
 • Wymiary: 163 mm dł. x 50 mm szer.
 • Ciężar: ~0,5 kg.
1114
Related Products ( 30 other products in the same category )
 • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło