Mesoestetic MESOHYAL BIOTYNA 1x2ml Koktajl witamin z grupy B

Mesoestetic MESOHYAL BIOTYNA 1x2ml Koktajl witamin z grupy B Produkt medyczny

22,00 zł
Brutto

Mesohyal Biotyna - Profesjonalny preparat o działaniu hamującym wypadanie włosów oraz regenerującym.

2056

Mesohyal Biotyna

Mesohyal Biotyna -Profesjonalny preparat o działaniu hamującym wypadanie włosów oraz regenerującym. Pobudza metabolizm komórkowy tym samym zwiększając biodostępność innych substancji aktywnych dostarczanych w głąb skóry. Hamuje procesy starzenia się skóry, przywracając jej promienność i młodzieńczy wygląd.

Mesohyal BIOTINA to polirewitalizujący roztwór zawierający koktajl witamin z grupy B, kwas hialuronowy oraz sole mineralne. Główny składnik preparatu — biotyna (znana jako witamina B7 lub witamina H) — bierze udział w metabolizmie białek i tłuszczy. Ma istotne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania komórek.

WSKAZANIA:

Łysienie, przerzedzenie włosów, wypadanie sezonowe włosów, włosy cienkie, łojotokowe zapalenie skóry, starzenie się skóry, poprawa kondycji owłosionej skóry głowy i włosów, w celu stymulacji metabolizmu komórek: twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni

STOSOWANIE:

zabiegi mezoterapii igłowej
zabiegi mezoterapii mikroigłowej
derma-roller
techniki manualne 


Biotyna może być stosowana w terapii pojedynczo, ale najlepsze rezultaty przynosi stosowanie jej w koktajlach zabiegowych z innymi substancjami, dobranymi przez lekarza, w zależności od wskazań. Mimo że Mesohyal BIOTIN błyskawicznie i długotrwale poprawia kondycję włosów i skóry, jednak nie zatrzymuje procesu starzenia się. Dlatego zaleca się powtarzanie kuracji 2 razy do roku, w celu zapewnienia jak najlepszego, zdrowego wyglądu.

Preparat posiada Certyfikat medyczny klasy III

2056

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło