Producenci

Nowy Promocja! Dermika SERUM ANTY-INFLAMMAGING Z NEOBOTULINĄ 30ml. Profesja!NOWOŚĆ! Zobacz większe

Dermika SERUM ANTY-INFLAMMAGING Z NEOBOTULINĄ 30ml. Profesja!

Dermika SERUM ANTY-INFLAMMAGING Z NEOBOTULINĄ 30ml. Profesja! NOWOŚĆ! Koryguje zarówno drobne, jak i głębokie zmarszczki. Modeluje i silnie nawilża skórę, pomaga przywrócić doskonałą jędrność i elastyczność.

Więcej szczegółów

DERMIKA

Nowy produkt

40,00zł

145,00zł

- 105,00zł

Uwaga!!!

Data ważności: 07.2019

SERUM ANTY-INFLAMMAGING Z NEOBOTULINĄ NOWOŚĆ!

Specjalistyczny, skoncentrowany preparat do profesjonalnej pielęgnacji cery z zaznaczonymi objawami starzenia mimicznego, a także utratą jędrności i napięcia.

 

Stworzony do walki ze zmarszczkami mimicznymi, zwiotczeniami, a także przyspieszonym starzeniem, które jest skutkiem chronicznych, ukrytych stanów zapalnych.

 

Wykorzystuje rozwiązania zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej ukierunkowane na redukcję zmarszczek mimicznych.

 

Technologia mikroredukcji zmarszczek polega na ograniczeniu skurczów mięśni twarzy, prowadzących do powstawania głębszych zmarszczek.

 

Zastosowanie superskutecznch molekuł, zdolnych do trójwymiarowego nawilżania skóry „od wewnątrz” oraz ochronne działanie komórek macierzystych BUDDLEJA DAVIDII pozwala skutecznie opóźniać starzenie.

ZAWIERA:

• NEOBOTULINE – ultraaktywny neuropeptyd redukujący zmarszczki mimiczne.

 

Działa analogicznie do botuliny, ma jednak znacznie mniejszą cząsteczkę, co pozwala na bezinwazyjne przenikanie przez skórę.

 

Dociera do głębszych warstw skóry i hamuje tam przekazywanie impulsów nerwowych do mięśni, zapobiegając w ten sposób ich skurczom.

 

Rozluźnienie i odprężenie mięśni twarzy hamuje proces powstawania i pogłębiania się zmarszczek mimicznych

• Molekuły HYDROINFUSION – innowacyjne, superskuteczne cząsteczki zdolne do trójwymiarowego nawilżania skóry.

 

Poprawiają cyrkulację wodną miedzy komórkami skóry, odbudowują zasoby fizjologicznego kwasu hialuronowego, nawilżając skórę „od wewnątrz”, oraz przyspieszają syntezę ceramidów.

 

Zapewniają długotrwałe nawilżenie i niezwykły wzrost uwodnienia tkanek, co ma fundamentalne znaczenie dla wszystkich procesów biochemicznych w nich zachodzących i jest warunkiem pięknej, zdrowej, gładkiej skóry.

 

• AMINOFIRM COMPLEX – zaawansowany technologicznie lipofilizowany aminokwas, ktory działa niczym katalizator syntezy kolagenu, znacząco przyspieszając i usprawniając jego produkcję w skórze.

 

Poprawia mikrorzeźbę naskórka, hamuje elastazę (enzym rozkładający elastynę), chroni macierz międzykomórkową i kolagen oraz koryguje zarówno drobne, jak i głębokie zmarszczki.

 

Modeluje i silnie nawilża skórę, pomaga przywrócić doskonałą jędrność i elastyczność.

• Ekstrakt z kwiatu BUDDLEJA DAVIDII - komorki macierzyste z MOTYLEGO KWIATU, otrzymywane opatentowaną technologią HTN, ktore działają antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie,

 

Chroniąc przed uszkodzeniami i hamując toczące się już w skórze mikrostany zapalne*, ale także silnie ograniczają aktywność enzymu rozkładającego kolagen w skórze.

 

Dzięki tym własnościom jednocześnie chronią skórę, aby opóźniać starzenie, oraz wzmacniają stelaż białkowy skóry.

 

Dla zachowania młodego, atrakcyjnego wyglądu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat nałożyć na oczyszczoną skórę.

 

Wmasować.

 

Omijać okolice oczu.

 

Nie zmywać.

 

Następnie przejść do kolejnych etapów zabiegu.

poj.

30 ml, 1 doza ~ 2 ml,

 

wystarczalność

15 zabiegów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dermika SERUM ANTY-INFLAMMAGING Z NEOBOTULINĄ 30ml. Profesja!

30 innych produktów w tej samej kategorii: