Inventia Colvita Kapsułki URODY z KOLAGENEM RYBIM 120 sztuk

Inventia Colvita Kapsułki URODY z KOLAGENEM RYBIM 120 sztuk

299,00 zł
Brutto

Stosowany regularnie spowalnia procesy starzenia tkanek!!! Nie istnieje na świecie bardziej zaawansowana biotechnologicznie tabletka przeciwko starzeniu się skóry i deficytowi kolagenu w tkankach!

867

Colvita to sumplement diety i nutrikosmetyk w kapsułkach.

Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu alg morskich i bioprzyswajalnej witaminy E (alfa-tokoferolu).

COLVITA  to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu.  Użytkownicy będą mogli przekonać się „ na własnej skórze”, co zdziałać może suplementowanie jej „ od wewnątrz”.

COLVITA

jest ukoronowaniem prac biotechnologicznych nad grupą produktów pozyskanych z rybiego kolagenu, który zatrzymuje nasz dobry czas... Wystarczą dwie tabletki dziennie, by skóra stała się gładsza i bardziej miękka. By promieniała blaskiem, była świetnie nawilżona, a pielęgnowana jednocześnie żelem kolagenowym i jego pochodnymi od zewnątrz – stała się także znacznie młodsza.

DZIAŁANIE:

• pielęgnuje skórę wewnątrz, czyniąc ją gładką, sprężystą i jedwabistą

• nawilża głębsze warstwy skóry właściwej

• stosowany regularnie spowalnia procesy starzenia tkanek

• wydatnie poprawia kondycję skóry, włosów, paznokci

• regeneruje struktury tkanki łącznej właściwej, chrzęstnej, kostnej, struktury kolagenowe gałki ocznej i włosów

• wskazany dla osób aktywnych, spalających białko w pracy fizycznej, w treningu budującym masę mięśniową

• wskazany dla rehabilitantów, po urazach mechanicznych narządów ruchu i stawów 

COLVITA  stworzona została zgodnie z wytycznymi określonymi przez specjalistów żywienia, immunologów i dermatologów w zakresie:

• techniki liofilizacji białek pochodzenia rybiego

• doboru składników aktywnych i ich dawek

• stałej weryfikacji jakości surowców

• respondentnych ankiet na temat skuteczności

W opinii dotychczasowych konsumentów i specjalistów COLVITA:

• zatrzymuje procesy marszczenia się skóry

• pielęgnuje od wewnątrz skórę właściwą, poprzez zapobieganie ucieczce wody z jej głębokich warstw

• likwiduje istotną część problemów ze skórą "suchą"

• poprawia kondycję włosów, paznokci i matrycy kostnej

• oddziałuje na wiele zmian organicznych i wykazuje liczne właściwości rewitalizujące

• wspomaga odchudzanie

Suplementacja Colvitą nie zastąpi zróżnicowanej diety, a nawet osobom regularnie wzbogacającym organizm suplementami nie jest ona zalecana jako jedyny preparat do zażywania. W procesie biotechnologicznym projektowania COLVITY świadomie zrezygnowano bowiem z koncepcji "panaceum" i dodania do składu wielu substancji aktywnych, również wspomagających syntezę kolagenu (np. vit. C).

Skoncentrowano się na tym, by COLVITA była kapsułką unikalną, by użytkownikom dać przede wszystkim silnie skoncentrowany i bioaktywny kolagen oraz niezbędną dawkę substancji aktywnych wspomagających jego syntezę. Kolagen trzeciorzędowy - nie występuje zbyt często w naszej diecie, a i wtedy pozbawiony jest wielu wartości, wskutek poddawania go obróbce termicznej.

Spożywany w kapsułkach COLVITA pobudza odnowę komórkową i wydatnie przyspiesza  regenerację włókien kolagenowych.  Zapewnia także skórze, kościom, włosom i paznokciom optymalny stopień odżywienia.

COLVITA

jest bowiem wynikiem wyjątkowego połączenia rewitalizujących składników, pomagających suplementować od wewnątrz najważniejszą tkankę ludzkiego organizmu - tkankę łączną. Nie istnieje na świecie bardziej zaawansowana biotechnologicznie tabletka przeciwko starzeniu się skóry i deficytowi kolagenu w tkankach. Stosując COLVITĘ wykonujemy krok w kierunku najnowocześniejszych metod pielęgnacji urody!

Algi są bogate w wapń, miedź, żelazo, mangan, magnez, potas, selen, fosfor, chrom, cynk i jod zarówno organiczny jak i nieorganiczny. Zawierają tez witaminy: A, B, C, E, K a także węglowodany, błonnik, polisacharydy, aminokwasy, flawon. Po usunięciu chlorku sodu (soli kuchennej) sproszkowane i mikronizowane algi stanowią niemal idealne zbilansowany komplekjs witamin, makro i mikroelementów.

STOSOWANIE:

2 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłku z uwagi na obecność witaminy E rozpuszczalnej wyłącznie w tłuszczachJest to dawka absolutnie bezpieczna nawet dla osób z nadczynnością tarczycy.  Osoby z niedoczynnością tarczycy a także osoby narażone na promieniowanie (np.. RTG) mogą zwiększyć dawkę. Używać jako suplement diety zróżnicowanej. Zaprzestać używania w wypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. 

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci 

COLVITA 120 kapsułek

INVENTIA
867
Related Products ( 1 other product in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło