Krem przedzabiegowy Znieczulający PainLess 200ml Lidokaina+Tetrakaina

PainLess 200ml Lidokaina+Tetrakaina Krem przedzabiegowy Znieczulający

199,00 zł
Brutto

Krem PainLess, to krem z dwiema substancjami aktywnymi (lidokaina. 9,5% i tetracaina 3,5%). Dzięki tym dwóm amidom już po 20-30 minutach skóra jest całkowicie znieczulona, a dzięki substancjom pomocniczym skóra jest chroniona.

Data ważności: 01.2024

Krem PainLess, to krem z dwiema substancjami czynnymi(lidokaina 9.5% i tetrakaina 3,5%), co wyróżnia krem pośród innych kremów dostępnych, i zapewnia gwarancję 100% działania.

Spersonalizowany krem odrętwiający PainLess stosujemy w Medycynie Estetycznej przed takimi zabiegami jak: mezoterapia, wampirzy lifting, dermapenmodelowanie ust, wypełnianie kwasem hialuronowym, botoks. W Kosmetologii przekuwanie uszu, doskonale sprawdza się podczas zabiegów makijażu permanentnego, krem można stosować przed i w trakcie zabiegu jako do znieczulenie. Tatuaż bywa bolesny. Przy zastosowaniu Pain Less staje się mało odczuwalny. Epilacja Laserowa klientka nie odczuwa żadnego dyskomfortu podczas zabiegu.

Lidokaina to związek amidowy o miejscowym działaniu znieczulającym. Stosowana miejscowo na skórę w postaci maści, żelu lub kremu odpowiada za hamowanie przewodzenia impulsów nerwowych. Dzięki temu zablokowana zostaje czynność nerwów odpowiadających za przekazywanie informacji o bólu, temperaturze, ucisku i dotyku. Preparaty z lidokainą są powszechnie stosowane w zabiegach estetycznych ze względu na swoją skuteczność działania.

Tetrakaina to pochodna estrowa wywołująca miejscowe i czasowe zahamowanie przewodzenia impulsów nerwowych. Tetrakaina wykazuje od 2 do 3 razy silniejsze działanie znieczulające od lidokainy. Najczęściej można ją spotkać w połączeniu z innymi substancjami znieczulającymi.

WSKAZANIA:

  • ♦ zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii
  • ♦znieczulenie podczas wykonywania makijażu permanentnego
  • ♦ znieczulenie podczas wykonywania tatuaży

ZASTOSOWANIE

Połączenie lidokainy i tetrakainy w jednym preparacie zalecane jest dla osiągnięcia lepszych efektów znieczulających. Kremy znieczulające z lidokainą i tetrakainą są bezpieczne dla pacjenta, jednak trzeba pamiętać, że krem znieczulający może czasami wywołać reakcję alergiczną. Przed zabiegiem zaleca się wykonać próbę uczuleniową na skórze pacjenta oraz przeprowadzić wywiad kwalifikujący do zabiegu.

Sposób użycia: zaleca się zastosować 1,3g na 10cm2. Preparat rozprowadzamy na skórze cienką warstwą. Po upływie 30 minut preparat należy dokładnie zmyć, a następnie zdezynfekować skórę przed zabiegiem.

UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTU:

Miejscowe odrętwienie powstałe po zastosowaniu kremu PainLess jest w pełni odwracalne i nie powoduje skutków ubocznych. Krem do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów. Znieczulenie PainLess można stosować tylko na nieuszkodzoną skórę, ponieważ przedostanie się tetrakainy do krwioobiegu może powodować działania niepożądane.

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło