Filorga NCTF® 135 1x3ml Medyczna Mezoterapia Anti-Aging. W komplecie: 3 rodzaje igieł, strzykawka, naklejka LOT

Filorga® (Fillmed) NCTF 135 1x3ml

Terapia w pełni biologiczna. Rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. W komplecie: 3 rodzaje igieł, strzykawka, naklejka LOT

1950

Mezoterapia Anti-Aging - w komplecie 3 rodzaje igieł, strzykawka, naklejka

Jest to metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. W latach siedemdziesiątych francuski lekarz M. Pistor zaczął wykorzystywać metodę mezoterapii w dziedzinie dermatologii estetycznej.


Jest ona doskonałym sposobem zapobiegającym starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca takie jak twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda i brzuch. 
W mezoterapii należy sporządzać roztwory do iniekcji, które stanowią zazwyczaj mieszaninę trzech substancji rewitalizujących i regenerujących nazywanych koktajlami. Substancje aktywne powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta.

CHARAKTERYSTYKA

NCTF® 135 - Stężenie HA 0,025 mg/ml

Skład: kwas hialuronowy (0,025 mg/ml) + kompleks odżywczy zawierający 54 składniki aktywne takie jak witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, substancje redukujące

WSKAZANIA rewitalizacja, nawilżenie zmęczonej, matowej skóry, wygładzanie powierzchownych zmarszczek

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU:
Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

 • Kwas hialuronowy: Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

 • 13 witamin: Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.

  Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.

  Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

 • 6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje.

 • Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

 • 6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych.

 • Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

 • 5 kwasów nukleinowych Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

 • 2 czynniki redukujące Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów.

 • Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

NCTF  są jedynymi preparatami oddziałującym na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona w naturalny sposób.

1950
Related Products ( 30 other products in the same category )
 • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło