Dermica Switzerland - WHITELAN® Step 2  Ampułki Wybielające 10x2ml

Dermica Switzerland WHITELAN® Step 2 Ampułki Wybielające 10x2ml

180,00 zł
Brutto

Redukuje przebarwienia, rozjaśnia cerę  i normalizuje jej koloryt. Polecany w przypadku przebarwień, w tym hormonalnych, posłonecznych, plam pigmentacyjnych, melasmy. 

1553

Whitelan® step 2 – ampułki wybielające

Opakowanie: 10x 2ml 

Ampułki wybielające polecane do mikronakłuć z rollerami  i mezoterapii. Działają depigmentująco, hamują aktywność tyrozynazy - enzymu biorącego udział w procesie syntezy  melaniny. Produkt redukuje przebarwienia, rozjaśnia cerę  i normalizuje jej koloryt. Polecany w przypadku przebarwień, w tym hormonalnych, posłonecznych, plam pigmentacyjnych, melasmy. Działa także wygładzająco, regenerująco  i nadaje skórze miękkość. Zwalcza i zmniejsza wytwarzanie melaniny Nie stosować w przypadku bardzo ciemnej skóry, typu V oraz VI w.g. klasyfikacji Fitzpatrica.

Stosowanie:
Mezoterapia mikroigłowa: rozprowadzić ampułkę, wykonać mikronakłucia. Podczas jednego zabiegu można powtórzyć mikronakłucia  z ampułką  w miejscach szczególnie przebarwionych.
Mezoterapia igłowa: powierzchowne nakłucia techniką „nappage”
Stosować mikronakłucia z ampułką raz w tygodniu do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.
W przypadku wystąpienia alergii, podrażnień zastosować maść np. hydrocortisone i zaprzestać wykonywania zabiegów.

Zawiera: Dimethylmethoxy Chromanyl Palmitate, wyciąg z korzenia morwy białej, wyciąg z korzenia lukrecji i aspergillus ferment ( grzyb uzyskany w procesie fermentacji kropidlaka), kwas hialuronowy, retinol, arbutyna, kwas salicylowy, kwas kojowy. pH ok. 4.5.

WHITELAN® - KURACJA WYBIELAJĄCA, PRZECIWZMARSZCZKOWA:

3-stopniowy zabieg wybielający opracowany przez laboratoria Dermica Switzerland. Badania kliniczne potwierdzają skuteczność kuracji i poprawę w 90% w przypadku pigmentacji, 80% w przypadku starzenia się skóry. Aplikację wykonano na typach skóry II-IV. Kuracja jest dobrze tolerowana przez skórę i charakteryzuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa. 

  • Whitelan® peeling gel  step 1 – peeling w żelu 8 gr.
  • Whitelan® step 2 – ampułki wybielające 10x 2ml 
  • Whitelan® step 3 – krem wybielający 25gr.
1553

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło