• -50,00 zł
NOREL HYALURON 3% Serum żelowe intensywnie nawilżające z Kwasem HIALURONOWYM 50ml

NOREL HYALURON 3% 50ml Serum Żelowe Intensywnie Nawilżające z Kwasem HIALURONOWYM

99,00 zł
49,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Wskazany dla skór dojrzałych pod krem oraz dla cer młodych, tłustych i trądzikowych jako beztłuszczowy nawilżacz, nie powodujący powstawania zaskórników.

2815

Data ważności: 05.2024

NOREL HYALURON 3% SERUM ŻELOWE INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCE Z KWASEM HIALURONOWYM 50ml

Kwas hialuronowy to mukopolisacharyd, naturalnie występujący w skórze, który w połączeniu z włóknami kolagenowymi i elastycznymi tworzy jej system podporowy. Wraz z wiekiem spada jego ilość, co skutkuje odwodnieniem, utratą jędrności i sprężystości skóry.

Serum żelowe intensywnie nawilżające, oparte na niespotykanym połączeniu dwóch aktywnych, wysokoskoncentrowanych form kwasu hialuronowego :

  • - niskocząsteczkowego 2% - wnika w warstwę rogową naskórka i trwale wiąże w nim wodę uzupełniając jej niedobory;
  • - wielkocząsteczkowego 1% - jest niczym „wilgotny kompres” na skórze, wygładza i chroni przed wysuszeniem.

Takie połączenie zapewnia doskonałą kompatybilność ze skórą oraz wyjątkowe własności nawilżająco-wygładzające. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry, spłyca powierzchowne zmarszczki, zapewnia skórze jędrność i elastyczność.
Serum zalecane jest dla każdego rodzaju cery, również na okolice oczu, bez ograniczenia wieku. Wskazane dla skór dojrzałych pod krem oraz dla cer młodych, tłustych i trądzikowych jako beztłuszczowy nawilżacz, nie powodujący powstawania zaskórników.

Stosowanie: nałożyć na skórę 2 dozy preparatu i delikatnie wmasować. Po wchłonięciu preparatu zaaplikować wybrany krem. Przy cerze bardzo tłustej stosować samodzielnie.

 Pojemność: 50 ml

2815
Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło