Producenci

GUAM RESHAPING body cream Menopause Krem wyszczuplający dla pań w okresie menopauzy 200ml Zobacz większe

GUAM RESHAPING body cream Menopause Krem wyszczuplający dla pań w okresie menopauzy 200ml

GUAM

Nowy produkt

145,00zł

Producent:

GUAM

Opakowanie:

200ml

Intensywnie działający krem zwalczający tkankę tłuszczową dla pań w okresie menopauzy

Z algami koralowymi Corallina Officinalis i brunatnymi Phyllacantha Fibrosa, wodą ze źródła głębinowego Noirmoutier oraz mukopolisacharydami (GAG).

Linia kremów DUO oparta jest na kompozycji nieorganicznych mikroelementów (z wody źródlanej z Noirmoutier) oraz aminokwasów i peptydów z alg.

To połączenie gwarantuje doskonałe odżywienie skóry.

Połączenie alg Corallina Officinalis i Phyllacantha Fibrosa z pierwiastkami śladowymi z wody źródlanej z Noirmoutier, hamuje proces rozbudowy tkanki tłuszczowej, typowy dla okresu menopauzy.

Pomaga uzyskać gładki i szczupły*) wygląd ciała.


*) efekt wyszczuplenia nie oznacza utraty wagi

Aktywne składniki:
- algi Corallina Officinalis i Phyllacantha Fibrosa: powierzchnia alg koralowych pokryta jest węglanem wapnia i pierwiastkami śladowymi, takimi jak żelazo, cynk i magnez.

Wszystkie te związki przenikają przez skórę, co w efekcie czyni ją zrównoważoną, odpowiednio odżywioną i dobrze nawilżoną.

Alga brunatna Phyllacantha Fibrosa przyczynia się do zahamowania procesu odkładania podskórnej tkanki tłuszczowej, charakterystycznego dla menopauzy 


- podmorska woda źródlana: jej źródło znajduje się na Atlantyku, w pobliżu francuskiej wyspy Noirmoutier, na głębokości, gdzie utrzymuje się stała temperatura 14° C.

Woda ta bogata jest w sole mineralne diametralnie inne, niż woda morska: ma znacznie wyższe stężenie wapnia, żelaza, manganu i magnezu.

Z tego względu jest doskonałym składnikiem preparatów pielęgnacyjnych.

Testy przeprowadzone metodą in vitro wykazały jej zdolność do podnoszenia żywotności komórek, zwiększania gęstości naskórka i wzmacniania bariery ochronnej skóry. 


- mukopolisacharydy (GAG): prekursorzy kwasu hialuronowego.

Ze względu na mikroskopijne rozmiary cząstek zdolne są przenikać do głębszych warstw skóry, zapewniając nawilżenie i zwiększony pobór aktywnych substancji w tkance łącznej.

Zwiększają tez przepuszczalność tkanki łącznej, usprawniając przepływ substancji między tkankami, co ma duże znaczenie w walce z niedoskonałościami skóry.

Sposób użycia:

nałożyć krem na miejsca występowania niechcianej tkanki tłuszczowej, szczególnie na uda, pośladki i brzuch.

Wmasować do całkowitego wchłonięcia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

GUAM RESHAPING body cream Menopause Krem wyszczuplający dla pań w okresie menopauzy 200ml