• Nowy
Institute BCN ARGIRELINE 5 % 10x2ml Argirelina 5% + Leuphasyl 5% - Preparat typu BOTOX-LIKE Całe opakowanie

Institute BCN ARGIRELINE 5 % 10x2ml Argirelina 5% + Leuphasyl 5% - Preparat typu BOTOX-LIKE Całe opakowanie

279,00 zł
Brutto

Institute BCN ARGIRELINE 5 % 10x2ml. Argireline 5% + Leuphasyl 5% - Preparat typu BOTOX-LIKE - wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu.

1400

Opis:

Argireline (acetyl heksapeptyd - 8) - to unikalny peptyd nowej generacji, który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu. Argireline umożliwiło najbezpieczniejszą i najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych.

Argireline - najnowsze odkrycie naukowe, powstałe na drodze wnikliwego badania mechanizmów biochemicznych starzenia się skóry. Substancja powtała dzięki technologiom: chemii kombinatorycznej i syntezie stałofazowej(SPS) peptydu.

Argireline jest nietoksyczna, działa na poziomie synaps nerwowo – mięśniowych i powoduje rozluźnienie (rozkurcz) mięśni mimicznych, powodujących tworzenie się zmarszczek. Oprócz tego hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu zmarszczek mimicznych. Używanie argireline jest w zupełności bezpieczne, a przy tym bardzo skuteczne. Argireline musi sprostać wyzwaniu szybkiej penetracji i łagodnemu działaniu. Argireline - acetyl heksapeptyd - 8- unikalny peptyd, jest łańcuchem sześciu aminokwasów, jest nietoksyczną, bezpieczniejszą i łagodniejszą alternatywą do Botoxu.

Przeznaczenie: zmarszczki w okolicach czoła, "kurze łapki", zmarszczki wokół ust

UWAGA !!! NIE STOSOWAĆ W MIEJSCACH INNYCH NIŻ WSKAZANE

Działania niepożądane/ przeciwwskazania: Nie stosować u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią. Uwaga ! nie stosować na górnej powiece.

Prezentacja: Argireline 5 % ampułka 10x2 ml; 

INCI: INCI: Aqua, Sodium Chloride, Glycerin, Capryl Glycol, Sodium Bicarbonate, Acetyl Hexapeptide -8, Pentapeptide -8.

1400

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło