• Nowy
Yasumi LACTOBIONIC Acid Peel 40% pH – 3.0 Całoroczny Kwas LAKTOBIONOWY Idealny Do Skóry Naczyniowej

Yasumi LACTOBIONIC Acid Peel 40% pH – 2.5 Całoroczny Kwas LAKTOBIONOWY Idealny Do Skóry Naczyniowej

159,00 zł
Brutto

Kwas laktobionowy o silnych właściwościach nawilżających i uszczelniających naczynia krwionośne

Opis:

Peeling chemiczny o silnych właściwościach nawilżających i uszczelniających naczynia krwionośne. Kwas laktobionowy, należący do polihydroksykwasów (PHA), wykazuje bardzo duże powinowactwo do wody, dzięki licznym grupom hydroksylowym. Wiążą one wodę w naskórku zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Oprócz właściwości charakterystycznych dla kwasów, takich jak złuszczanie czy działanie bakteriobójcze, kwas laktobionowy oddziałowuje na naczynia krwionośne i łagodzi stany zapalne występujące przy trądziku różowatym. W efekcie nie daje także efektów ubocznych w postaci świądu, pieczenia czy łuszczenia się. Jest również zalecany w leczeniu zmian skórnych o różnej etiologii np. AZS, łuszczyca, egzemy.

Kwas ten można stosować przez cały rok, ponieważ nie wykazuje działania fototoksycznego, a także można włączyć go podczas leczenia steroidami i retinoidami. Po terapii YASUMI Lactobionic Acid Peel skóra jest silnie nawilżona, rumień i teleangiektazje stają się mniej widoczne, a zmiany skórne ulegają znacznej redukcji.

Sposób użycia:

Stosować zgodnie z protokołem zabiegowym. Na odpowiednio przygotowany obszar zabiegowy nałóż warstwę żelu YASUMI Lactobionic Acid Peel za pomocą pędzelka. Delikatnie wmasuj w obszar zabiegowy i pozostaw na 10-15 minut. Zmyj obficie wodą.

Ostrzeżenie: Produkt tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, przemyć obficie wodą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

YASUMI

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło