Venome Peel TCA LIFT 1x5ml Peeling Medyczny Do Intensywnej Odnowy

109,00 zł
Brutto

Wyrób medyczny rekomendowany dla skóry każdego typu, ze szczególnym wskazaniem skóry trądzikowej, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami, z pierwszymi oznakami starzenia. Peeling przeznaczony do intensywnej odnowy naskórka, redukcji przebarwień, leczenia umiarkowanych i zaawansowanych zmian trądzikowych oraz ujędrnienia i wypłycenia blizn i zmarszczek. 

Venome Peel TCA LIFT 

to wyrób medyczny rekomendowany dla skóry każdego typu, ze szczególnym wskazaniem skóry trądzikowej, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami, z pierwszymi oznakami starzenia. Peeling przeznaczony do intensywnej odnowy naskórka, redukcji przebarwień, leczenia umiarkowanych i zaawansowanych zmian trądzikowych oraz ujędrnienia i wypłycenia blizn i zmarszczek. Cera odzyskuje odpowiedni poziom napięcia oraz równomierny koloryt. Dzięki właściwemu doborowi składników aktywnych peeling można stosować cały rok dla każdego fototypu skóry.

Zastosowanie:

 • leczenie umiarkowanych i zaawansowanych zmian trądzikowych (cysty, krosty, grudki, guzki),
 • wypłycenie blizn i powierzchownych zmarszczek,
 • intensywne złuszczenie warstwy rogowej naskórka,
 • redukcja przebarwień,
 • wyrównanie kolorytu skóry,
 • ujędrnienie,
 • regeneracja komórkowa,
 • peeling całoroczny odpowiedni dla każdego fototypu skóry,
 • dla skóry każdego typu, ze szczególnym wskazaniem skóry trądzikowej, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami, z pierwszymi oznakami starzenia.

Skład:

 • TCA 15% - peeling powierzchniowy, wywołujący w kontrolowany sposób martwicę naskórka oraz górnych warstw skóry właściwej,
 • Kwas migdałowy - właściwości rozjaśniające, wspomaganie leczenia trądziku oraz ujędrnianie skóry,
 • Kwas kojowy - składnik przeciwdziałający problemowi nadmiernej pigmentacji skóry oraz ostudy.

Ingredients (INCI):

Trichloroacetic Acid (20%), Mandelic Acid, Kojic Acid, Excipients. 

Sposób użycia:

 1. Wykonać dokładny demakijaż i oczyścić obszar poddawany zabiegowi (twarz, szyja, dekolt lub inne elementy ciała). Zaleca się stosowanie rękawiczek w celu ochrony przed kwaśnym odczynem wyrobu oraz ochrony błon śluzowych, oczu i ich okolic, które nie mogą mieć kontaktu z produktem.
 2. Pobrać 2-5 ml produktu do strzykawki. Ostateczna ilość może się różnić w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi oraz wielkości zmiany skórnej.
 3. Nałożyć cienką warstwę za pomocą rękawiczek, wmasowując w obszar poddawany zabiegowi do momentu uzyskania lepkiej warstwy. Należy omijać błony śluzowe oraz okolice oczu.
 4. Zalecany czas pozostawienia na skórze to 4-6 minut. Pacjent podczas zabiegu może odczuwać mrowienie. Długość pozostawiania produktu na skórze może się różnić w zależności od rodzaju skóry i specyfiki leczonego problemu skórnego.
  • 4 minuty – skóra delikatna i wrażliwa,
  • 5 minut – skóra normalna z widocznymi oznakami starzenia lub skłonnością do zmian zapalnych,
  • 6 minut – skóra tłusta, mieszana z mocnymi załamaniami skórnymi.
 5. Po upłynięciu czasu zabiegowego należy zmyć wszelkie pozostałości produktu gazą zamoczoną w wodzie i dokładnie oczyścić obszar skóry poddawany zabiegowi. Skóra może być lekko zaczerwieniona, co ustąpi w ciągu kilku godzin od zabiegu. Dodatkowo może wystąpić strefowe przesuszenie, które wiąże się z działaniem eksfoliacyjnym kwasu.
 6. Na koniec zabiegu nałożyć krem nawilżająco-łagodzący oraz krem z filtrem UV 50+.
 7. W celu wzmocnienia kuracji zabiegowej zastosować Skin Antidote Lift.
 8. Zabieg należy wykonywać co 7-8 dni w serii 4-6 zabiegów zgodnie z zaleceniami zabiegowca i w zależności od oczekiwanego efektu zabiegu.

Opakowanie: 5 ml.

 

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
 • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło