Producenci

Nowy Promocja! Pierre Rene Medic VITAL SERUM 7x2ml Serum witalizująco-ujędrniające w ampułce Całe opakowanie Zobacz większe

Pierre Rene Medic VITAL SERUM 7x2ml Serum witalizująco-ujędrniające w ampułce Całe opakowanie

Skutecznie zapobiega procesom starzenia się skóry, głęboko odżywia i nawilża oraz przywraca naturalny blask i koloryt szarej, zmęczonej skórze.

Więcej szczegółów

PIERRE RENE

Nowy produkt

29,00zł

49,00zł

- 20,00zł

Data ważności: 01.2021

Serum Ujędrniające w Ampułkach - Medic Vital Serum

Aktywne serum witalizująco – ujędrniające w formie ampułek. Preparat zawiera panthenol oraz witaminę E, dzięki którym wykazuje właściwości łagodzące, odżywcze i silnie witalizujące. Skutecznie zapobiega procesom starzenia się skóry, głęboko odżywia i nawilża oraz przywraca naturalny blask i koloryt szarej, zmęczonej skórze. Wzmacnia warstwę ochronną naskórka i sprawia, że skóra odzyskuje utraconą kondycję oraz staje się wypoczęta i odmłodzona.

SKŁADNIKI PIELĘGNACYJNE: PANTHENOL, WITAMINA E

SPOSÓB APLIKACJI: 

Preparat stosujemy jako pierwszy krok podczas 3 tygodniowej kuracji ampułkami. Otwieramy poprzez przełamanie najcieńszej części ampułki.

Ampułka daje gwarancję zachowania pełnej skuteczności działania zawartych w niej naturalnych składników. Preparat nakładamy bezpośrednio na przygotowaną, suchą skórę twarzy, szyi i dekoltu bez potrzeby wcierania. W ciągu kilku minut następuje samoistne wchłonięcie preparatu przez skórę. Używaj raz dziennie, przed wykonaniem makijażu lub wieczorem po dokładnym jego usunięciu. Użycie ampułek nie wymaga stosowania innych środków pielęgnacyjnych i kremów na dzień i na noc.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pierre Rene Medic VITAL SERUM 7x2ml Serum witalizująco-ujędrniające w ampułce Całe opakowanie

30 innych produktów w tej samej kategorii: