Arcaya Ampułka  EYE SENSITIVE 2ml. Ultra-delikatna konsystencja!

Arcaya EYE SENSTIVE 1x2ml Ultra-delikatna Konsystencja

16,00 zł
Brutto

Specjalnie opracowana formuła dla delikatnej skóry wokół oczu usuwa oznaki podrażnienia i zmęczenia.

 

925

Specjalnie opracowana formuła dla delikatnej skóry wokół oczu usuwa oznaki podrażnienia i zmęczenia.

 Ultra-delikatna konsystencja nie zawiera obciążających składników tłuszczących poprzez co jest odpowiednia również dla osób z tendencja do wrażliwości na inne preparaty kosmetyczne.

Pojemność: 2ml

 Składniki aktywne:

pantenol,

olejek jojoba,

masło shea

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie koncentratów w ampułkach. Każda ampułka zawiera czystą substancję aktywną o maksymalnej skuteczności. Nasz asortyment obejmuje 24 rodzaje ampułek, przyczyniając się do urozmaicenia oferty każdego salonu kosmetycznego. Skład wszystkich ampułek dopasowano w sposób, umożliwiający różnorodne zestawienia, a w razie potrzeby, kombinację produktów. Cenimy substancje o silnym działaniu. W ten sposób zapewniamy dobranie właściwej ampułki dla każdego typu skóry i każdego rodzaju pielęgnacji.

Przygotowując nasze produkty zwracamy szczególną uwagę na dopuszczalne maksymalne stężenie składników. Już podczas pierwszego zastosowania przekonamy się, że żadna ampułka nie może działać intensywniej! Zawartość wszystkich ampułek odznacza się świeżą i delikatną konsystencją, dlatego też skóra dosłownie „wchłania” substancję. Higieniczne zamknięcie szklanych ampułek (z odłamywaną zatyczką) eliminuje potrzebę konserwowania preparatów zapewniając im świeżość aż do otwarcia.

Wszystkie ampułki można stosować w połączeniu z zabiegami laserowymi i ultradźwiękami.

Większość ampułek można stosować podczas jonoforezy.

925

Zobacz także

Related Products ( 30 other products in the same category )
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło